Dziękujemy za zapis na szkolenie AI dla nowoczesnego HR

10482Dziękujemy za zapis na szkolenie AI dla nowoczesnego HR

Dziękujemy za zapis na szkolenie AI dla nowoczesnego HR

Szkolenie odbędzie się już 21 maja 2024 w godzinach 10:00-13:00. Na Twój adres mailowy wysłaliśmy potwierdzenie zapisu. Sprawdź też folder SPAM. Przed wydarzeniem przypomnimy Ci o nim 🙂

AI Biznes Forum to wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, którzy chcą zgłębić wiedzę na temat wpływu sztucznej inteligencji na różne aspekty prowadzenia biznesu.

Pierwszego dnia konferencji skupimy się na merytorycznych prezentacjach i panelach dyskusyjnych, gdzie eksperci i praktycy biznesu podzielą się swoimi doświadczeniami na temat integracji AI w obszarach takich jak marketing, sprzedaż, HR, administracja i zarządzanie biznesem. Uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy i zrozumienia, jak nowoczesne technologie mogą przyczynić się do wzrostu efektywności i innowacyjności ich przedsiębiorstw.

Drugi dzień poświęcony będzie na praktyczne szkolenia z wykorzystania AI w biznesie, oferując bezcenną możliwość nauczenia się, jak stosować te narzędzia w codziennej działalności.

AI Biznes Forum to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale również doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi liderami branży. 

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym spotkaniu, które otworzy nowe perspektywy dla Twojego biznesu.

Przeczytaj o rozwiązaniach opartych o AI

 • LLM

  Czym są LLM?

  Duże modele językowe (LLM) to zaawansowane systemy sztucznej inteligencji, które przetwarzają, rozumieją i generują tekst przypominający ludzki. Szkolone są na obszernych zbiorach danych, często zawierających miliardy słów z różnych źródeł. co czyni je kluczowym narzędziem w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego.

  Czytaj dalej
 • AI dla Managerów

  AI dla managerów. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w biznesie

  AI dla managerów jako nowy trend rozwoju firm. W obecnych czasach, kiedy cyfryzacja i praca na danych odgrywają coraz większą rolę, programy oparte na sztucznej inteligencji, stają się nieocenionym wsparciem dla rozwoju firm i podnoszenia ich efektywności operacyjnej. Stosowanie narzędzi AI, przykładowo ChatGPT, pozwala przedsiębiorstwom zdobyć przewagę nad konkurencją dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i usprawnieniu procesów zarządzania.

  Czytaj dalej
 • Midjourney v6 – wyczekiwana nowa wersja jest już dostępna

  Wersja 6 Midjourney wprowadza kilka kluczowych ulepszeń, w tym wyższą rozdzielczość obrazów (2048×2048 pikseli), lepsze przetwarzanie języka naturalnego dla bardziej dokładnych i realistycznych obrazów, większą kontrolę nad wariantami obrazów, ulepszone generowanie rąk, możliwość tworzenia modeli 3D i filmów z tekstu.

  Czytaj dalej
 • ISO 42001 w AI

  ISO 42001 w AI

  Nowe wytyczne dla firm korzystających z AI w oparciu o normę ISO. Zapoznaj się z rekomendacjami, by dowiedzieć się jak wdrożyć je w swoim biznesie.

  Czytaj dalej
 • Marketing dla małych przedsiębiorstw

  Marketing dla małych przedsiębiorstw. Przewodnik do wzrostu biznesu

  Marketing dla małych przedsiębiorstw to nie tylko reklama, ale także badania rynku, relacje z klientami, sprzedaż i wiele innych elementów. Zapoznaj się z pierwszą częśćią poradnika dla małych biznesów.

  Czytaj dalej
 • Ile kosztuje ChatGPT?

  Ile kosztuje ChatGPT?

  ChatGPT to zaawansowany model języka opracowany przez OpenAI, który jest zdolny do generowania tekstu o naturalnym tonie i kontekście. Ten model sztucznej inteligencji wykorzystuje uczenie maszynowe, by nauczyć się rozumienia i generowania tekstu na podstawie danych, które otrzymuje. W praktyce, jest to system, który może prowadzić rozmowy z użytkownikami w sposób, który jest niemal identyczny z naturalnym dialogiem między ludźmi.

  Czytaj dalej
 • AI Pin

  AI Pin: nowa era sztucznj inteligencji

  Artificial Intelligence jest technologią, która przesuwa granice tego, co możliwe. Poznaj AI Pin.

  Czytaj dalej
 • GPT-4 Turbo

  GPT-4 Turbo – poznaj zmiany od Open AI

  GPT-4 Turbo to ulepszony model językowy od Open AI, z którego użytkownicy wersji płatnej mogą korzystać od 7 listopada 2023. Poznaj nowości i zmiany w ChatGPT.

  Czytaj dalej