Dziękujemy za zapis na webinar Jak AI wspiera małe i średnie firmy?

10345Jak AI wspiera małe i średnie firmy?

Dziękujemy za zapis na webinar Jak AI wspiera małe i średnie firmy

Spotkanie odbędzie się już 26 lutego 2024 o 11:00. Na Twój adres mailowy wysłaliśmy potwierdzenie zapisu. Sprawdź też folder SPAM. Przed wydarzeniem przypomnimy Ci o nim 🙂

Przełom w zarządzaniu. Jak AI odmienia twój biznes.

Zapraszamy na wyjątkowy program szkoleniowy, dedykowany liderom biznesu. To 8 merytorycznych modułów na temat AI, transformacji cyfrowej biznesu, cyberbezpieczeństwa i aspektów prawnych oraz dwa moduły Q&A. Łącznie to 28 godzin dedykowanych osobom, które chcą rozwijać firmę w oparciu o sztuczną inteligencję. 

Kluczem do sukcesu jest innowacja i efektywność. Program „AI dla liderów biznesu” pozwala na zrozumienie i wykorzystanie sztucznej inteligencji w transformacji Twojej firmy.

Przeczytaj o rozwiązaniach opartych o AI

 • Midjourney v6 – wyczekiwana nowa wersja jest już dostępna

  Wersja 6 Midjourney wprowadza kilka kluczowych ulepszeń, w tym wyższą rozdzielczość obrazów (2048×2048 pikseli), lepsze przetwarzanie języka naturalnego dla bardziej dokładnych i realistycznych obrazów, większą kontrolę nad wariantami obrazów, ulepszone generowanie rąk, możliwość tworzenia modeli 3D i filmów z tekstu.

  Czytaj dalej
 • ISO 42001 w AI

  ISO 42001 w AI

  Nowe wytyczne dla firm korzystających z AI w oparciu o normę ISO. Zapoznaj się z rekomendacjami, by dowiedzieć się jak wdrożyć je w swoim biznesie.

  Czytaj dalej
 • Marketing dla małych przedsiębiorstw

  Marketing dla małych przedsiębiorstw. Przewodnik do wzrostu biznesu

  Marketing dla małych przedsiębiorstw to nie tylko reklama, ale także badania rynku, relacje z klientami, sprzedaż i wiele innych elementów. Zapoznaj się z pierwszą częśćią poradnika dla małych biznesów.

  Czytaj dalej
 • Ile kosztuje ChatGPT?

  Ile kosztuje ChatGPT?

  ChatGPT to zaawansowany model języka opracowany przez OpenAI, który jest zdolny do generowania tekstu o naturalnym tonie i kontekście. Ten model sztucznej inteligencji wykorzystuje uczenie maszynowe, by nauczyć się rozumienia i generowania tekstu na podstawie danych, które otrzymuje. W praktyce, jest to system, który może prowadzić rozmowy z użytkownikami w sposób, który jest niemal identyczny z naturalnym dialogiem między ludźmi.

  Czytaj dalej
 • AI Pin

  AI Pin: nowa era sztucznj inteligencji

  Artificial Intelligence jest technologią, która przesuwa granice tego, co możliwe. Poznaj AI Pin.

  Czytaj dalej
 • GPT-4 Turbo

  GPT-4 Turbo – poznaj zmiany od Open AI

  GPT-4 Turbo to ulepszony model językowy od Open AI, z którego użytkownicy wersji płatnej mogą korzystać od 7 listopada 2023. Poznaj nowości i zmiany w ChatGPT.

  Czytaj dalej
 • Prospecting - jak zdobyć klienta

  Prospecting, czyli jak pozyskiwać Klientów B2B

  Każdy biznes opiera się na Klientach i częstotliwości oraz wysokości ich zakupów. Jak robić prospecting, dzięki któremu tych Klientów będzie więcej? O tym w poniższym artykule.

  Czytaj dalej
 • Instagram dla biznesu

  Instagram dla biznesu

  Dzięki szerokiemu zasięgowi i interaktywności, Instagram daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. W tym artykule dowiesz się, jak wykorzystać Instagram dla biznesu.

  Czytaj dalej