O nas

2020o BUZzcenter

Czym się zajmujemy?

BUZZcenter zajmuje się budowaniem silnych biznesów poprzez opracowanie i wdrożenie strategii. Prowadzimy projekty, doradzamy i szkolimy – zarówno bezpośrednio podczas pracy z kadrą zarządzającą, jak i ze specjalistami.

Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i marketingowym. Od kilku lat budujemy strategie dla firm i wdrażamy je w życie. Bazujemy na pracy projektowej, w którą angażujemy zespół klienta, po to żebyśmy wspólnie wypracowali najlepsze rozwiązania biznesowe, które przekładają się na sukces firmy.

Kto jest naszym klientem?

Specjalizujemy się w doradztwie i marketingu dla sektora MŚP i firm działających w systemie B2B. Pracujemy najczęściej z firmami zatrudniającymi 50-250 osób, ale nasze rozwiązania sprawdzą się również w innych organizacjach.

Jak pracujemy?

Z naszymi klientami pracujemy od podstaw, od analizy rynku, poprzez budowę strategii, a także jej wdrożenie i działania operacyjne w obszarze marketingu i sprzedaży. Nauczyliśmy się budować dla klientów takie procesy, które przekładają się na sukces finansowy i wizerunkowy organizacji.

Klienci cenią sobie współpracę z nami!

  • Rozumiemy biznes i problemy naszych Klientów.
  • Do naszej pracy podchodzimy z pasją i profesjonalnie.
  • Wnikliwie analizujemy otoczenie i dotychczasowe działania Klienta.
  • Prezentujemy alternatywne rozwiązania, żeby najlepiej realizować projekty Klientów.
  • Kompleksowo realizujemy działania.
  • Gwarantujemy najwyższy poziom usług.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie biznesowe i marketingowe.

Doradzamy, inspirujemy, łączymy. Odpowiadamy na aktualne potrzeby rynku i indywidualne potrzeby firm i marek. Na marketing i komunikację patrzymy szerzej niż inni.

Misja

Wspieranie marek w budowaniu silnej pozycji rynkowej.

Wizja

Wizją BUZZcenter jest bycie firmą doradczą w obszarze biznesu, sprzedaży i marketingu, do której firmy chętnie będą wracać, pracownicy chętnie w niej pracować, a rynek uważać za eksperta w dziedzinie marketingu B2B.

Mamy wieloletnie doświadczenie, zarówno w biznesie jak i marketingu. Zrealizowaliśmy strategie z obszaru marketingu i rozwoju biznesu.

Łączymy wiedzę i praktykę, przekuwając to na skuteczne projekty. Opieramy się na danych i badaniach marketingowych.

strategia biznesowa

Kluczem do sukcesu naszych projektów jest dokładne zrozumienie biznesu i potrzeb klienta.

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego holistycznie. Rozpoczynamy od audytu, realizujemy badania, budujemy strategię i plan operacyjny. Dopiero na tej podstawie realizujemy działania marketingowe.

Inspirujemy do działania. Pomagamy markom poukładać działania marketingowe. A nasze rekomendacje pozwalają na wdrożenie oszczędności w marketingu od 30% do 65%.

Przykłady naszych realizacji

Zamów bezpłatną konsultację

 

Zostaw swój numer telefonu oraz adres mail. Skontaktujemy się z Tobą, by sprawdzić czy możemy Ci pomóc.

Na początku zaprosimy Cię na 30 minutową, bezpłatną konsultację i przeprowadzimy wstępną analizę Twoich potrzeb. Po rozmowie zaproponujemy działania, które pomogą realizować cele Twojej firmy.