Kamila Kierzek-Mechło Kamila Kierzek-Mechło,

ChatGPT Enterprise

ChatGPT Enterprise to odpowiedź na rosnące potrzeby biznesu w obszarze zastosowania sztucznej inteligencji dla firm.

ChatGPT Enterprise

ChatGPT to innowacyjne narzędzie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki wiele firm na całym świecie prowadzi już swoje działania. Jest ogromnym wsparciem i silnym narzędziem w rękach biznesu. Od momentu wprowadzenia na rynek, zaledwie kilka miesięcy temu zyskał uznanie w ponad 80% firm z listy Fortune 500 (źródło open.ai).

Dlatego cieszy opublikowana na koniec sierpnia informacja o wprowadzeniu ChatGPT Enterprise.

Bezpieczeństwo i prywatność na poziomie korporacyjnym

W ChatGPT Enterprise, dane są chronione i kontrolowane przez firmę. Narzędzie nie jest już szkolone na danych biznesowych ani rozmowach, a modele nie uczą się z korzystania przez użytkowników. To ogromna zmiana i wzrost bezpieczeństwa dla firm, które decydują się na korzystanie z rozwiązania. Dostawca usług ChatGPT Enterprise zagwarantował zgodność z SOC 2, a wszystkie rozmowy będą szyfrowane podczas transmisji i w spoczynku.

Głównym celem narzędzia jest osiągnięcie wydajności aż dwukrotnie wyższej niż w przypadku standardowego modelu GPT-4. To oznacza, że okno kontekstowe zostanie poszerzone do 32 tysięcy tokenów, co odpowiada mniej więcej 24 tysiącom słów.

ChatGPT jakiego nie znamy

ChatGPT Enterprise ma także zapewniać nieograniczony dostęp do zaawansowanej analizy danych. Funkcja pozwoli na analizę wielu informacji w bardzo krótkim czasie. Można również dostosować ChatGPT do potrzeb firm za pomocą nowych szablonów czatów. Możliwa będzie również współpraca pomiędzy użytkownikami w

Kluczowe aspekty ChatGPT Enterprise

  1. Bezpieczeństwo i prywatność na poziomie korporacyjnym
  2. Najmocniejsza wersja ChatGPT do tej pory
  3. Funkcje dla dużych wdrożeń
  4. Rozwiązania dla Twojej funkcji

A co z ceną?

Dotychczas użytkownicy mieli do wybory dwie opcje. Korzystanie z bezpłatnej wersji 3.5, a od kilku miesięcy z wersji płatnej 4.0 za 20USD (ok. 83 zł) za użytkownika. Nie znay dokładnej ceny ChatGPT Enterprise. Informacje można uzyskać poprzez kontakt z zespole sprzedażowym Open.ai. Natomiast jak to w przypadku podobnych rozwiązań enterprise w wersji SAS domyślać się można, że cena będzie kalkulowana indywidualnie, po zbadaniu potrzeb firmy. Jak wskazuje dostawca ma już pierwszych Klientów, w ty firmy takie jak Block, Canva, Carlyle, The Estée Lauder, PwC.

źródło: open.ai

Przyszłość ChatGPT Enterprise

Na taką wersję rozwiązania czekało wiele firm. Zwłaszcza, że dostawca wskazuje na dalszy rozwój swojego narzędzia. Zmiana pakietów ChatGPT prawdopodobnie przyśpieszy także decyzje firm na temat wdrożenia i możliwości korzystania z AI. Pociągnie to za sobą temat polityki użytkowania AI w biznesie. Zakładamy więc, że coraz częściej pojawi się to jako hot topic w wielu organizacjach.

Jeżeli chcesz poznać możliwości ChatGPT 4.0 weź udział w bezpłatny kursie „ChatGPT w biznesie”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (brak ocen)

Przeczytaj również