Dziękujemy za zapis na spotkanie Biznesowe lato z AI

10726

Dziękujemy za zapis na spotkanie Biznesowe lato z AI

Spotkanie networkingowe odbędzie się już 26 czerwca 2024 w godzinach 17:00-20:00. Na Twój adres mailowy wyślemy szczegóły i instrukcje dojazdu. Sprawdź też folder SPAM. Przed wydarzeniem przypomnimy Ci o nim 🙂

LOKALIZACJA
Santander Work Cafe
Złota 44
Warszawa

W razie pytań nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

BUZZcenter
kontakt@buzzcenter.pl
+48 515 275 443

AI Biznes Forum to wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, którzy chcą zgłębić wiedzę na temat wpływu sztucznej inteligencji na różne aspekty prowadzenia biznesu.

Pierwszego dnia konferencji skupimy się na merytorycznych prezentacjach i panelach dyskusyjnych, gdzie eksperci i praktycy biznesu podzielą się swoimi doświadczeniami na temat integracji AI w obszarach takich jak marketing, sprzedaż, HR, administracja i zarządzanie biznesem. Uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy i zrozumienia, jak nowoczesne technologie mogą przyczynić się do wzrostu efektywności i innowacyjności ich przedsiębiorstw.

Drugi dzień poświęcony będzie na praktyczne szkolenia z wykorzystania AI w biznesie, oferując bezcenną możliwość nauczenia się, jak stosować te narzędzia w codziennej działalności.

AI Biznes Forum to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale również doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi liderami branży. 

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym spotkaniu, które otworzy nowe perspektywy dla Twojego biznesu.

Przeczytaj o rozwiązaniach opartych o AI

 • prompty do ChatGPT

  Jak tworzyć efektywne prompty do ChatGPT?

  Prompty do ChatGPT mowy trend czy konieczność? Umiejętność skutecznego komunikowania się z narzędziami takimi jak ChatGPT wydaje się by banalna. Często jednak dostajemy od Klientów informacje, że nie dostają za dobrych odpowiedzi.

  Czytaj dalej
 • generatory tekstu AI

  3 najlepsze generatory tekstu AI do pisania artykułów

  Generatory tekstu AI stają się niezwykle wspierającym narzędziem dla twórców treści i marketerów w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów. Niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie angażujących artykułów, optymizację treści pod kątem SEO, czy nawet generowanie kreatywnych pomysłów, generator tekstu AI odgrywa istotną rolę w usprawnianiu procesów twórczych. Ze względu na ciągły rozwój technologii, wybór odpowiedniego narzędzia może mieć znaczący wpływ na produktywność i jakość tworzonych treści.

  Czytaj dalej
 • Warsztaty AI dla firm

  Warsztaty AI dla firm – dlaczego warto szkolić się ze sztucznej inteligencji

  Znajomość i zastosowanie sztucznej inteligencji jest nie tylko atutem konkurencyjnym, ale wręcz koniecznością dla przedsiębiorstw na różnych etapach rozwoju. Warsztaty AI dla firm zaowocuje nie tylko zdobyciem strategicznej przewagi, ale także optymalizacją procesów i zwiększeniem efektywności operacyjnej. Biorąc pod uwagę szybki rozwój technologii i jej wpływ na różne sektory gospodarki, zdobycie umiejętności w tym obszarze jest fundamentalne dla zespołów dążących do innowacji i przekształceń.

  Czytaj dalej
 • Asystent AI

  Asystent AI – rewolucja w codziennych zadaniach

  Asystent AI staje się w ostatnich miesiącach niezastąpionym narzędziem, rewolucjonizującym sposób, w jaki pracujemy. Wykorzystanie sztucznej inteligencji, w tym modeli takich jak GPT 4o, umożliwia automatyzację i optymalizację procesów. Wpływa to na zwiększenie efektywności i produktywności w wielu dziedzinach życia i sektorach gospodarki.

  Czytaj dalej
 • NIS2

  NIS2 – kluczowe informacje o dyrektywie dla firm

  Cyberbezpieczeństwo staje się fundamentem ochrony kluczowych usług i danych. Dyrektywa NIS2 nabiera szczególnego znaczenia dla sprawności i bezpieczeństwa firm.

  Czytaj dalej
 • LLM

  Czym są LLM?

  Duże modele językowe (LLM) to zaawansowane systemy sztucznej inteligencji, które przetwarzają, rozumieją i generują tekst przypominający ludzki. Szkolone są na obszernych zbiorach danych, często zawierających miliardy słów z różnych źródeł. co czyni je kluczowym narzędziem w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego.

  Czytaj dalej
 • AI dla Managerów

  AI dla managerów. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w biznesie

  AI dla managerów jako nowy trend rozwoju firm. W obecnych czasach, kiedy cyfryzacja i praca na danych odgrywają coraz większą rolę, programy oparte na sztucznej inteligencji, stają się nieocenionym wsparciem dla rozwoju firm i podnoszenia ich efektywności operacyjnej. Stosowanie narzędzi AI, przykładowo ChatGPT, pozwala przedsiębiorstwom zdobyć przewagę nad konkurencją dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i usprawnieniu procesów zarządzania.

  Czytaj dalej
 • Midjourney v6 – wyczekiwana nowa wersja jest już dostępna

  Wersja 6 Midjourney wprowadza kilka kluczowych ulepszeń, w tym wyższą rozdzielczość obrazów (2048×2048 pikseli), lepsze przetwarzanie języka naturalnego dla bardziej dokładnych i realistycznych obrazów, większą kontrolę nad wariantami obrazów, ulepszone generowanie rąk, możliwość tworzenia modeli 3D i filmów z tekstu.

  Czytaj dalej