Zespół

Zespół BUZZcenter to grupa wyjątkowych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie i co najważniejsze, praktyków. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno w marketingu, jak i w biznesie.

477
 • Kamila Kierzek-Mechło

  Kamila Kierzek

  Dyrektor Zarządzający BUZZcenter, Ekspert Marketingu i Strategii, CIM DiPM

  Ekspert marketingu i komunikacji, z ponad 15-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  Dyrektor Zarządzający i główny strateg w BUZZcenter.

  Doradza firmom z obszarów planowania marketingowego, budowy strategii i transformacji biznesu.

  Wcześniej pracowała jako Dyrektor Marketingu ECN dla marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w  Schneider Electric i ekspert
  ds. komunikacji w AVIVA.

  Autorka licznych poradników, dwóch blogów o marketingu i wielu publikacji m.in. dla: Social Media Manager, PR Manager, Online Manager oraz mówca podczas wystąpień branżowych.

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiada również elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM). 

  Fanka wykorzystania social media i nowoczesnych form komunikacji w biznesie.

 • Radosław Mechło

  Radosław Mechło

  Dyrektor Operacyjny, Ekspert Marketingu i Sprzedaży

  Ekspert w obszarze reklamy, sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizuję się w budowaniu długofalowych relacji biznesowych, opartych na współpracy
  i zaufaniu.

  Prowadził międzynarodowy dział marketingu w firmie Cloudity, wcześniej zajmował się opieką nad strategicznymi klientami
  w Ringier Axel Springer Polska, wydawcą takich tytułów jak Komputer Świat, Forbes, Newsweek, a także właścicielem portalu Onet.pl

  Wiele lat spędził w agencji marketingu zintegrowanego, gdzie jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za całościowe działaniami marketingowymi, w tym eventy dla polskich i światowych marek.

  Prowadził projekty między innymi dla: Giełdy Papierów Wartościowych, Makro Cash&Carry, Bakoma, Aviva, PKP Intercity, British American Tobacco, Orkla, Polpharma, HBO, Kulczyk Oil Ventures, GLS, Jaguar Land Rover, LOTOS Paliwa, Getin Noble Bank, Idea Bank, Jysk, Nest Bank, Orange, Plus, Polsat Cyfrowy, T-Mobile, Virgin Mobile, Żabka Polska, ING.

  Fan podróży backpakerskich, modelarstwa i lotnictwa.

 • Beata Kierzek

  Grafik

  Czytaj więcej

  Zajmuję się  projektowaniem graficznym materiałów reklamowych,  przygotowaniem ich do druku oraz doradztwem z zakresu promocji i wizualizacji.

  Absolwentka Liceum Plastycznego oraz Studium Grafiki Komputerowej,  posiada zmysł estetyczny i artystyczny, który wpływa pozytywnie na wykonywane projekty.

  Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas prowadzenia własnej działalności reklamowej oraz współpracy z firmami Velvet House i Foto D&M.

  Kreatywna, terminowa, dbająca o szczegóły.

  Zobacz portfolio

  W BUZZcenter odpowiada za obszary identyfikacji wizualnej Klientów, a także koordynuje pracę graficzne i kreatywne.

 • Gabriela Piwowarska

  Gabriela Piwowarska

  Ekspert Digital Marketingu

  Czytaj więcej

  Fanka nowych technologii i marketingu cyfrowego. Angażując się w lokalne inicjatywy społeczne oraz eventy, chętnie spełnia się jako ekspert w dziedzinie Social Media. Po latach praktyki pracując po stronie Klienta, postanowiła rozwijać swoją markę – Social Gate, której misją jest edukacja oraz wsparcie firm w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, dzięki którym będą mogli zaznaczyć swoją obecność w social media, zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, budować wartościowe relacje z klientami, a także generować ruch w witrynie internetowej.

  Doświadczenie zawodowe w marketingu zdobywała u boku liderów w swoich branżach m.in. Grupa Dynamica (automotive) a także u lidera w branży biur projektowych.

  Absolwentka Social Media & Content Marketing na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

  W BUZZcenter odpowiada za działania z obszarów digital marketing, w szczególności social media.

 • Gaweł Mazur

  Ekspert Transformacji Digitalowej

  Czytaj więcej

  Konsultant ds. Marketingu Cyfrowego (Digital & Multichannel Marketing) i digitalizacji biznesu.

  Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobywał w dużych organizacjach, międzynarodowych, cross-funkcyjnych oraz międzynarodowych zespołach, oraz świadcząc usługi dla Klientów z różnych branży.

  Prowadzi projekty i doradza firmom z zakresu Zintegrowanego Marketingu Wielokanałowego (IMCM, Integrated Multichannel Marketing) w tym audyty wewnętrzne, budowanie strategii, zwiększanie kompetencji zespołów z naciskiem na tworzenie marketingu i sprzedaży wyróżniających się jakością dla klienta końcowego.

  Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, pasjonat snowboardu, kitesurfingu i fotografii.

 • Sophie Kobus

  Ekspert prawa wizerunkowego i autorskiego, Prawnik, LL.M

  Czytaj więcej

  Sophie Kobus prawnik, LL.M, doktorantka Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

  Specjalista w zakresie prawa autorskiego, własności intelektualnej i nowych technologii  oraz prawa wizerunkowego z ponad 10 letnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii. Tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy codziennej łączy zdobytą wiedzę naukową z nieustająco zmieniającą się rzeczywistością prawną oraz nowymi technologiami. Pasjonatka zdrowego trybu życia i licencjonowany instruktor yogi.

 • Urszula Łopalewska

  Web developer

  Czytaj więcej

  Zajmuje się kompleksowym tworzeniem stron internetowych: od A do Z, czyli od opracowania wstępnej koncepcji i projektu graficznego, poprzez zakup hostingu i konfigurację domeny, instalację i budowę witryny, po szkolenie z obsługi strony na koniec i wsparcie techniczne.

  „Pomogę Ci stworzyć stronę, która wzmocni Twój wizerunek online i pomoże Ci rozwijać Twój wymarzony biznes w sposób skuteczny i profesjonalny!”.

  Tworzy strony na wysokim poziomie pod względem technicznym jak i wizualnym. Są one zgodne z najnowszymi trendami webdesignu. Są proste, czytelne i przyjazne dla użytkownika.

  Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, z wielką pasją i zaangażowaniem. Klienci najbardziej cenią ją za umiejętność doskonałej komunikacji oraz dbałość o jakość wykonywanych usług. Posiada bogate portfolio oraz doświadczenie poparte referencjami.

  Prywatnie pasjonatka minimalizmu, zdrowego stylu życia i biegania. Mieszka z rodziną na wsi.

   

 • Karol Kowalski

  Karol Kowalski

  Ekspert Sprzedaży

  Czytaj więcej

  Od ponad 10 lat pracuję jako handlowiec. Fascynuje mnie też marketing i łączenie tych dwóch działań, tak by osiągnąć najlepsze możliwe wyniki.

  W BUZZcenter odpowiadam za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz za szkolenia w tym obszarze. Wierzę, że dobrze zaplanowana strategia to podstawa sukcesu, a proces sprzedaży nie polega na typowej akwizycji. W mojej codziennej pracy zależy mi przede wszystkim, aby relacje z potencjalnymi partnerami biznesowymi były na najwyższym poziomie. Poza relacjami osobistymi wykorzystuje do tego potencjał jaki leży w platformie LinkedIn i Sales Navigator.

   

Charakteryzuje nas wysoka skuteczność działań, znajomość aktualnych trendów rynkowych, nastawienie na klienta oraz otwartość na wiedzę i poznawanie nowych osób.

Nasi eksperci to osoby, które bazują na wiedzy zdobytej przez praktykę, ale także stale podnoszą swoje kompetencje. To absolwenci elitarnych uczelni i kursów jak:

 • Uniwersytet Warszawski

 • London School of Public Relation

 • The Chartered Institute of Marketing

 • SWPS

 • Wojskowa Akademia Techniczna

 • Georgetown University

 • kakademia-leona-kozminskiego

  Akademia Leona Koźmińskiego

 • Universidade Católica Portuguesa

 • Akademia Górniczo-Hutnicza

  AGH