Zespół

6200partnerzy

Nasz zespół

Zespół BUZZcenter to grupa wyjątkowych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie i co najważniejsze, praktyków. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno w marketingu, sprzedaży i biznesie. Są otwarci na świat i zdobywanie nowej wiedzy. Poznaj nasz zespół!

 • Kamila Kierzek

  Kamila Kierzek-Mechło

  Strateg, ekspert marketingu i sprzedaży B2B, z ponad 18-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  Czytaj więcej

  Zarządza firmą BUZZcenter, gdzie odpowiada za strategie biznesowe, sprzedażowe i marketingowe dla Klientów. Doradza firmom z obszarów projektowania biznesu, planowania sprzedaży i marketingu, budowy strategii i transformacji biznesu.

  Pracowała jako Dyrektor Marketingu ECN marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w  Schneider Electric i ekspert ds. komunikacji w AVIVA.

  Doradza Klientom w obszarze optymalizacji biznesu dzięki analizie i działaniom marketingowym. Autorka kilkudziesięciu strategii dla polskich i zagranicznych marek. Mistrzyni LinkedIn według Magazynu Forbes Women, wykładowca na WSB w Toruniu, prelegentka i szkoleniowiec. Specjalizuje się w branżach takich jak energetyka, budownictwo, automotive, przemysł, IT.

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiada elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM). 

  Entuzjastka rozwiązań z obszaru relacji z klientem i ich lojalizacji oraz jakości obsługi klienta. Fanka wykorzystania LinkedIn i nowoczesnych kanałów komunikacji w biznesie, specjalistka w działaniach marketingowych dla B2B.

 • Radosław Mechło

  Radosław Mechło

  Cybernetyk, z ponad 15-letnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży, ekspert ds. wykorzystania AI w biznesie

  Czytaj więcej

  Handlowiec i marketer z zamiłowania cybernetyk z wykształcenia, który skutecznie łączy swoją wiedzę i kompetencje,
  by doradzać Klientom w obszarze marketingu, sprzedaży i pozyskiwania Klientów. Ponad 15 lat w świecie marketingu i reklamy dały mu podwaliny do świadomego podejmowania decyzji o inwestycjach marketingowych i biznesowych.

  Absolwent cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej, Marketingu i Zarządzania w szkole VIZJA.
  Posiada dyplom DIMAQ Proffesional, Strategic Thinking oraz Winning Sustainability Strategies od International Institute for Management Development w Szwajcarii.

  Prowadził międzynarodowy dział marketingu w firmie Cloudity (wdrożenia IT), wcześniej zajmował się opieką nad strategicznymi klientami w Ringier Axel Springer Polska (reklama), wydawcą takich tytułów jak Komputer Świat, Forbes, Newsweek, a także właściciel portalu Onet.pl. Wiele lat spędził w agencji marketingu zintegrowanego, gdzie jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za całościowe działania marketingowe dla polskich i światowych marek.

  Realizował projekty doradcze i szkoleniowe między innymi dla: Giełdy Papierów Wartościowych, Makro Cash&Carry, Bakoma, Aviva, British American Tobacco, Orkla, Polpharma, Kulczyk Oil Ventures, GLS, Jaguar Land Rover, LOTOS Paliwa, Getin Noble Bank, Idea Bank, Jysk, Orange, T-Mobile, Ipsen, MDH, Związek Miast Polskich, Polaris.

  Od 2017 roku szkoli w formule otwartej i dla firm, głównie z obszaru AI, marketingu i strategii. W 2023 roku przeszkolił ponad 2500 osób z obszaru AI. Przetestował ponad 1500 rozwiązań opartych o AI.

  Fan podróży backpackerskich, lotnictwa, LEGO oraz analitycznego myślenia.

 • Beata Kierzek

  Grafik

  Czytaj więcej

  Zajmuję się  projektowaniem graficznym materiałów reklamowych,  przygotowaniem ich do druku oraz doradztwem z zakresu promocji i wizualizacji.

  Jestem absolwentka Liceum Plastycznego oraz Studium Grafiki Komputerowej,  posiadam zmysł estetyczny i artystyczny, który wpływa pozytywnie na wykonywane projekty.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas prowadzenia własnej działalności reklamowej oraz współpracy z firmami Velvet House i Foto D&M. Jestem kreatywna, terminowa i dbam o szczegóły.

  Zobacz portfolio

  W BUZZcenter odpowiadam za obszary identyfikacji wizualnej Klientów, a także koordynuje pracę graficzne i kreatywne.

 • Gabriela Piwowarska

  Gabriela Piwowarska-Szuba

  Social Media & Digital Marketing Expert

  Czytaj więcej

  Fanka nowych technologii i marketingu cyfrowego. Angażuję się w lokalne inicjatywy społeczne oraz eventy, chętnie spełnia się również jako ekspert w dziedzinie Social Media. Po latach praktyki pracując po stronie Klienta, postanowiła rozwijać swoją markę – Social Gate, której misją jest edukacja oraz wsparcie firm w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, dzięki którym będą mogli zaznaczyć swoją obecność w social media, zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, budować wartościowe relacje z klientami, a także generować ruch w witrynie internetowej.

  Doświadczenie zawodowe w marketingu zdobywała u boku liderów w swoich branżach m.in. Grupa Dynamica (automotive) a także u lidera w branży biur projektowych.

  Absolwentka Social Media & Content Marketing na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

   

 • Gaweł Mazur

  Ekspert Transformacji Digitalowej

  Czytaj więcej

  Jestem konsultantem ds. Marketingu Cyfrowego (Digital & Multichannel Marketing) i digitalizacji biznesu.

  Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobywałem w dużych organizacjach, międzynarodowych, cross-funkcyjnych oraz międzynarodowych zespołach, oraz świadcząc usługi dla Klientów z różnych branży.

  Prowadzę projekty i doradzam firmom z zakresu Zintegrowanego Marketingu Wielokanałowego (IMCM, Integrated Multichannel Marketing) w tym audyty wewnętrzne, budowanie strategii, zwiększanie kompetencji zespołów z naciskiem na tworzenie marketingu i sprzedaży wyróżniających się jakością dla klienta końcowego.

  Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, pasjonatem snowboardu, kitesurfingu i fotografii.

 • Sophie Kobus

  Ekspert prawa wizerunkowego i autorskiego, Prawnik, LL.M

  Czytaj więcej

  Prawnik, LL.M, doktorantka Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Jest także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

  Specjalizuje się w zakresie prawa autorskiego, własności intelektualnej i nowych technologii oraz prawa wizerunkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii. Jest tłumaczem języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy codziennej łączy zdobytą wiedzę naukową z nieustająco zmieniającą się rzeczywistością prawną oraz nowymi technologiami. Pasjonatka zdrowego trybu życia i licencjonowany instruktor yogi.

  BUZZcenter wspiera w projektach z obszaru praw autorskich i wizerunkowych.