Zespół

6200partnerzy

Nasz zespół

Zespół BUZZcenter to grupa wyjątkowych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie i co najważniejsze, praktyków. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno w marketingu, sprzedaży i biznesie. Są otwarci na świat i zdobywanie nowej wiedzy. Poznaj nasz zespół!

 • Kamila Kierzek-Mechło

  Kamila Kierzek-Mechło

  Czytaj więcej

  Strateg, ekspert marketingu i sprzedaży B2B, z ponad 15-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  Zarządza firmą BUZZcenter , gdzie odpowiada za strategie biznesowe, sprzedażowe i marketingowe dla Klientów. Doradza firmom z obszarów projektowania biznesu, planowania sprzedaży i marketingu, budowy strategii i transformacji biznesu.

  Pracowała jako Dyrektor Marketingu ECN marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w  Schneider Electric i ekspert ds. komunikacji w AVIVA.

  Doradza Klientom w obszarze optymalizacji biznesu dzięki analizie i działaniom marketingowym. Autorka strategii dla wielu polskich i zagranicznych marek, a także poradników i artykułów branżowych. Mistrzyni LinkedIn według Magazynu Forbes Women, wykładowca na WSB w Toruniu, prelegentka i szkoleniowiec.

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiada elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM). 

  Entuzjastka rozwiązań z obszaru relacji z klientem i ich lojalizacji oraz jakości obsługi klienta. Fanka wykorzystania LinkedIn i nowoczesnych kanałów komunikacji w biznesie, specjalistka w działaniach marketingowych dla B2B.

 • Radosław Mechło

  Radosław Mechło

  Business Development Director, Ekspert Sprzedaży

  Czytaj więcej

  Handlowiec z zamiłowania, cybernetyk z wykształcenia, który skutecznie łączy swoją wiedzę i kompetencje, by doradzać Klientom w obszarze sprzedaży i pozyskiwania Klientów. Ponad 12 lat w świecie marketingu i reklamy dały mu podwaliny do świadomego podejmowania decyzji o inwestycjach marketingowych i biznesowych.

  Absolwent cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej, Marketingu i Zarządzania w szkole VIZJA. Posiada dyplom Dimiaq Proffesional. Obecnie realizuje program Strategic Thinking w International Institute for Management Development w Szwajcarii.

  Prowadził międzynarodowy dział marketingu w firmie Cloudity, wcześniej zajmował się opieką nad strategicznymi klientami w Ringier Axel Springer Polska, wydawcą takich tytułów jak Komputer Świat, Forbes, Newsweek, a także właścicielem portalu Onet.pl Wiele lat spędził w agencji marketingu zintegrowanego, gdzie jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za całościowe działania marketingowe dla polskich i światowych marek. Zrealizowałem projekty marketingowe między innymi dla: Giełdy Papierów Wartościowych, Makro Cash&Carry, Bakoma, Aviva, PKP Intercity, British American Tobacco, Orkla, Polpharma, HBO, Kulczyk Oil Ventures, GLS, Jaguar Land Rover, LOTOS Paliwa, Getin Noble Bank, Idea Bank, Jysk, Nest Bank, Orange, Plus, Polsat Cyfrowy, T-Mobile, Virgin Mobile, Żabka Polska, ING.

  Fun podróży backpackerskich, lotnictwa, LEGO oraz analitycznego myślenia.

 • Artur Kołak

  Artur Kołak

  Business Development Manager

  Czytaj więcej

 • Maciej Grużewski

  Maciej Grużewski

  Business Development Manager

  Czytaj więcej

 • Jakub Chaborski

  Junior Marketing Project Manager

  Czytaj więcej

 • Beata Kierzek

  Grafik

  Czytaj więcej

  Zajmuję się  projektowaniem graficznym materiałów reklamowych,  przygotowaniem ich do druku oraz doradztwem z zakresu promocji i wizualizacji.

  Jestem absolwentka Liceum Plastycznego oraz Studium Grafiki Komputerowej,  posiadam zmysł estetyczny i artystyczny, który wpływa pozytywnie na wykonywane projekty.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas prowadzenia własnej działalności reklamowej oraz współpracy z firmami Velvet House i Foto D&M. Jestem kreatywna, terminowa i dbam o szczegóły.

  Zobacz portfolio

  W BUZZcenter odpowiadam za obszary identyfikacji wizualnej Klientów, a także koordynuje pracę graficzne i kreatywne.

 • Gabriela Piwowarska

  Gabriela Piwowarska

  Ekspert Digital Marketingu

  Czytaj więcej

  Jestem fanka nowych technologii i marketingu cyfrowego. Angażuję się w lokalne inicjatywy społeczne oraz eventy, chętnie spełniam się również jako ekspert w dziedzinie Social Media. Po latach praktyki pracując po stronie Klienta, postanowiłam rozwijać swoją markę – Social Gate, której misją jest edukacja oraz wsparcie firm w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, dzięki którym będą mogli zaznaczyć swoją obecność w social media, zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, budować wartościowe relacje z klientami, a także generować ruch w witrynie internetowej.

  Doświadczenie zawodowe w marketingu zdobywałam u boku liderów w swoich branżach m.in. Grupa Dynamica (automotive) a także u lidera w branży biur projektowych.

  Jestem absolwentką Social Media & Content Marketing na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

  W BUZZcenter odpowiadam za działania z obszarów digital marketing, w szczególności social media.

 • Milena Andruchewicz

  Marketing Analyst

  Czytaj więcej

 • Gaweł Mazur

  Ekspert Transformacji Digitalowej

  Czytaj więcej

  Jestem konsultantem ds. Marketingu Cyfrowego (Digital & Multichannel Marketing) i digitalizacji biznesu.

  Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobywałem w dużych organizacjach, międzynarodowych, cross-funkcyjnych oraz międzynarodowych zespołach, oraz świadcząc usługi dla Klientów z różnych branży.

  Prowadzę projekty i doradzam firmom z zakresu Zintegrowanego Marketingu Wielokanałowego (IMCM, Integrated Multichannel Marketing) w tym audyty wewnętrzne, budowanie strategii, zwiększanie kompetencji zespołów z naciskiem na tworzenie marketingu i sprzedaży wyróżniających się jakością dla klienta końcowego.

  Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, pasjonatem snowboardu, kitesurfingu i fotografii.

 • Sophie Kobus

  Ekspert prawa wizerunkowego i autorskiego, Prawnik, LL.M

  Czytaj więcej

  Jestem prawnikiem, LL.M, doktorantką Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Jestem także absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

  Specjalizuję się w zakresie prawa autorskiego, własności intelektualnej i nowych technologii  oraz prawa wizerunkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii. Jestem tłumaczem języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy codziennej łączę zdobytą wiedzę naukową z nieustająco zmieniającą się rzeczywistością prawną oraz nowymi technologiami. Pasjonatka zdrowego trybu życia i licencjonowany instruktor yogi.

  BUZZcenter wspieram w projektach z obszaru praw autorskich i wizerunkowych.

   

 • Urszula Łopalewska

  Web developer

  Czytaj więcej

  Zajmuje się kompleksowym tworzeniem stron internetowych: od A do Z, czyli od opracowania wstępnej koncepcji i projektu graficznego, poprzez zakup hostingu i konfigurację domeny, instalację i budowę witryny, po szkolenie z obsługi strony na koniec i wsparcie techniczne.

  Tworzę strony na wysokim poziomie pod względem technicznym jak i wizualnym. Są one zgodne z najnowszymi trendami webdesignu. Są proste, czytelne i przyjazne dla użytkownika.

  Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z wielką pasją i zaangażowaniem. Klienci najbardziej cenią mnie za umiejętność doskonałej komunikacji oraz dbałość o jakość wykonywanych usług.

  Prywatnie jestem pasjonatką minimalizmu, zdrowego stylu życia i biegania. Mieszka z rodziną na wsi.