Zespół

Zespół BUZZcenter to grupa wyjątkowych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie i co najważniejsze, praktyków. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno w marketingu, jak i w biznesie.

 • Kamila Kierzek

  Dyrektor Zarządzający BUZZcenter, Ekspert Marketingu i Strategii, CIM DiPM

  Czytaj więcej

  Ekspert marketingu i komunikacji, z ponad 15-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  Dyrektor Zarządzający i główny strateg w BUZZcenter.

  Doradza firmom z obszarów planowania marketingowego, budowy strategii i transformacji biznesu. Mentorka i edukatorka fundacji Kobiety e-Biznesu.

  Wcześniej pracowała jako Dyrektor Marketingu ECN dla marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w  Schneider Electric i ekspert
  ds. komunikacji w AVIVA.

  Autorka licznych poradników, dwóch blogów o marketingu i wielu publikacji m.in. dla: Social Media Manager, PR Manager, Online Manager oraz mówca podczas wystąpień branżowych.

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiada również elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM). 

  Fanka wykorzystania social media i nowoczesnych form komunikacji w biznesie.

 • Radosław Mechło

  Radosław Mechło

  Dyrektor Operacyjny, Ekspert Marketingu i Sprzedaży

  Czytaj więcej

  Ekspert w obszarze reklamy, sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizuję się w budowaniu długofalowych relacji biznesowych, opartych na współpracy
  i zaufaniu.

  Prowadził międzynarodowy dział marketingu w firmie Cloudity, wcześniej zajmował się opieką nad strategicznymi klientami
  w Ringier Axel Springer Polska, wydawcą takich tytułów jak Komputer Świat, Forbes, Newsweek, a także właścicielem portalu Onet.pl

  Wiele lat spędził w agencji marketingu zintegrowanego, gdzie jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za całościowe działaniami marketingowymi, w tym eventy dla polskich i światowych marek.

  Prowadził projekty między innymi dla: Giełdy Papierów Wartościowych, Makro Cash&Carry, Bakoma, Aviva, PKP Intercity, British American Tobacco, Orkla, Polpharma, HBO, Kulczyk Oil Ventures, GLS, Jaguar Land Rover, LOTOS Paliwa, Getin Noble Bank, Idea Bank, Jysk, Nest Bank, Orange, Plus, Polsat Cyfrowy, T-Mobile, Virgin Mobile, Żabka Polska, ING.

  Fan podróży backpakerskich, modelarstwa i lotnictwa.

 • Gabriela Piwowarska

  Gabriela Piwowarska

  Ekspert Digital Marketingu

  Czytaj więcej

  Fanka nowych technologii i marketingu cyfrowego. Angażując się w lokalne inicjatywy społeczne oraz eventy, chętnie spełnia się jako ekspert w dziedzinie Social Media. Po latach praktyki pracując po stronie Klienta, postanowiła rozwijać swoją markę – Social Gate, której misją jest edukacja oraz wsparcie firm w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, dzięki którym będą mogli zaznaczyć swoją obecność w social media, zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, budować wartościowe relacje z klientami, a także generować ruch w witrynie internetowej.

  Doświadczenie zawodowe w marketingu zdobywała u boku liderów w swoich branżach m.in. Grupa Dynamica (automotive) a także u lidera w branży biur projektowych.

  Absolwentka Social Media & Content Marketing na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

  W BUZZcenter odpowiada za działania z obszarów digital marketing, w szczególności social media.

 • Sophie Kobus

  Ekspert prawa wizerunkowego i autorskiego, Prawnik, LL.M

  Czytaj więcej

  Sophie Kobus prawnik, LL.M, doktorantka Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

  Specjalista w zakresie prawa autorskiego, własności intelektualnej i nowych technologii  oraz prawa wizerunkowego z ponad 10 letnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii. Tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy codziennej łączy zdobytą wiedzę naukową z nieustająco zmieniającą się rzeczywistością prawną oraz nowymi technologiami. Pasjonatka zdrowego trybu życia i licencjonowany instruktor yogi.

 • Beata Kierzek

  Grafik

  Czytaj więcej

  Zajmuję się  projektowaniem graficznym materiałów reklamowych,  przygotowaniem ich do druku oraz doradztwem z zakresu promocji i wizualizacji.

  Absolwentka Liceum Plastycznego oraz Studium Grafiki Komputerowej,  posiada zmysł estetyczny i artystyczny, który wpływa pozytywnie na wykonywane projekty.

  Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas prowadzenia własnej działalności reklamowej oraz współpracy z firmami Velvet House i Foto D&M.

  Kreatywna, terminowa, dbająca o szczegóły.

  Zobacz portfolio

 • Baś-Marjańska

  Joanna Baś-Marjańska

  Ekspert marketingu i komunikacji B2C

  Czytaj więcej

  Z zawodu i zamiłowania praktykujący marketer z pasją strategiczną.

  Zwolenniczka powiedzenia ‚Im prostsze, tym lepsze’.

  Od 20 lat aktywnie i z sukcesem realizuje swoją pasję w Polsce i zagranicą dzięki pracy dla największych firm polskich i zagranicznych m.in.: agencji reklamowej McCann-Ericson, globalnego koncernu Henkel, Polpharmy czy Orkla Group.

  Dzięki bogatemu doświadczeniu i posiadanym kompetencjom ekspert rynku farmaceutycznego i FMCG.
  Z powodzeniem zarządzała markami takimi jak Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref, Clin, Etopiryna, Pyralgina, Mőllers, Jordan, Bio-Oil wielokrotnie nagradzanymi przez konsumentów. Tworzyła od podstaw efektywne strategie marketingowe dla nowych i istniejących marek, strategie komunikacji, koncepty nowych produktów, nowych marek, strategie pozycjonowania/repozycjonowania, wprowadzenia nowych marek i produktów na rynek.

  Zwolenniczka badań marketingowych, bo jak mówi „Trzeba wyjść z lasu żeby zobaczyć las”. Obecnie w House of Marketing specjalizującej się w szeroko pojętym doradztwie i realizacji projektów marketingowych dla różnych branż.

  Absolwentka prestiżowego Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i współautorka książki ‚Praktyka brandingu’.

  Z BUZZcenter współpracuje jako niezależny ekspert marketingu i komunikacji B2C.

 • Urszula Łopalewska

  Web developer

  Czytaj więcej

  Zajmuje się kompleksowym tworzeniem stron internetowych: od A do Z, czyli od opracowania wstępnej koncepcji i projektu graficznego, poprzez zakup hostingu i konfigurację domeny, instalację i budowę witryny, po szkolenie z obsługi strony na koniec i wsparcie techniczne.

  „Pomogę Ci stworzyć stronę, która wzmocni Twój wizerunek online i pomoże Ci rozwijać Twój wymarzony biznes w sposób skuteczny i profesjonalny!”.

  Tworzy strony na wysokim poziomie pod względem technicznym jak i wizualnym. Są one zgodne z najnowszymi trendami webdesignu. Są proste, czytelne i przyjazne dla użytkownika.

  Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, z wielką pasją i zaangażowaniem. Klienci najbardziej cenią ją za umiejętność doskonałej komunikacji oraz dbałość o jakość wykonywanych usług. Posiada bogate portfolio oraz doświadczenie poparte referencjami.

  Prywatnie pasjonatka minimalizmu, zdrowego stylu życia i biegania. Mieszka z rodziną na wsi.

   

 • Paulian Mechło

  Paulina Mechło

  Psycholog, neurokognitywista

  Czytaj więcej

  Laureatka nagrody Teofrasta, przyznawanej najlepszym książkom psychologicznym w Polsce, za książkę Trening intelektu — wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni.

  Terapeuta w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach, certyfikowany trener umiejętności społecznych, autorka kilkunastu książek z zakresu rozwoju osobistego i procesów poznawczych:

  • SuperPamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki
  • Nakarm swoje synapsy! Zadania poprawiające sprawność umysłową
  • Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni
  • Piękny umysł nie ma wieku. Łamigłówki dla seniorów
  • Superpamięć dla seniorów i nie tylko
  • CEL. Odkryj, określ, osiągnij!
  • Trening intelektu dla dzieci

  „Człowiek jest jak żaglowiec. Ma swój żagiel, ster i wszystko to, co potrzebne, żeby płynąć. Zna miejsce do którego pragnie dotrzeć. Terapeuta to podmuch wiatru, który sprawia, że żaglowiec płynie do celu.” – Milton H. Erickson

  fot. Dorota Duda

 • Karol Kowalski

  Karol Kowalski

  Ekspert Sprzedaży

  Czytaj więcej

  Od ponad 10 lat pracuję jako handlowiec. Fascynuje mnie też marketing i łączenie tych dwóch działań, tak by osiągnąć najlepsze możliwe wyniki.

  W BUZZcenter odpowiadam za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz za szkolenia w tym obszarze. Wierzę, że dobrze zaplanowana strategia to podstawa sukcesu, a proces sprzedaży nie polega na typowej akwizycji. W mojej codziennej pracy zależy mi przede wszystkim, aby relacje z potencjalnymi partnerami biznesowymi były na najwyższym poziomie. Poza relacjami osobistymi wykorzystuje do tego potencjał jaki leży w platformie LinkedIn i Sales Navigator.

   

Charakteryzuje nas wysoka skuteczność działań, znajomość aktualnych trendów rynkowych, nastawienie na klienta oraz otwartość na wiedzę i poznawanie nowych osób.

Nasi eksperci to osoby, które bazują na wiedzy zdobytej przez praktykę, ale także stale podnoszą swoje kompetencje. To absolwenci elitarnych uczelni i kursów jak:

 • Uniwersytet Warszawski

 • London School of Public Relation

 • The Chartered Institute of Marketing

 • SWPS

 • Wojskowa Akademia Techniczna

 • Georgetown University

 • kakademia-leona-kozminskiego

  Akademia Leona Koźmińskiego

 • Universidade Católica Portuguesa

 • Akademia Górniczo-Hutnicza

  Akademia Górniczo-Hutnicza