Klienci i referencje

Nic tak nie świadczy o jakości firmy jak jej klienci. Dlatego w BUZZcenter cieszymy się z każdego, nawet najmniejszego projektu. Dowiedz się co mają do powiedzenia nasi klienci.

402

W imieniu Francuskiego Instytutu Gospodarki Polska Sp. z o.o. rekomenduję usługi firmy BUZZcenter w zakresie wsparcia w obszarze działań marketingowych, w szczególności – optymalizacji działań e-marketingu oraz budowy i realizacji strategii komunikacji w social media. Z uwagi na ograniczone zasoby własne w dziale marketingu i konieczność skoncentrowania się na funkcjach operacyjnych i sprzedaży, powierzyłam firmie BUZZcenter kilka zadań, z których BUZZcenter doskonale i terminowo wywiązał się. We współpracy z BUZZcenter doceniam zaangażowanie konsultantów, ich aktualną wiedzę oraz doskonałe zrozumienie specyfiki usług świadczonych dla sektora B2B, samodzielność w działaniu. W konsekwencji to wszystko zdecydowało o sprawnym wykonaniu powierzonych zadań.

Contract

BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała na zlecenie CONTRACT Sp. z o.o. działania doradcze, w ramach których zostały przygotowane następujące działania:

 • badania i analiza desk research;
 • audyt dotychczasowych działań reklamowych i marketingowych;
 • przygotowanie strategii marketingowej, w ramach której zostały zrobione analizy rynku, konkurencji i klientów;
 • opracowanie planu marketingowego, w którym zostały wskazane optymalne działania.

 

Współpraca z ekspertami z BUZZcenter przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Firma spełniła nasze wysokie oczekiwania i pokazała, że pracownicy mają ekspercką wiedzę w zakresie doradztwa oraz marketingu. To pozwoliło na sprawne przeprowadzenie całego procesu i otrzymanie kompleksowej wiedzy w zakresie optymalizacji działań.

Nasza firma od kilku lat działa prężnie na rynku, jednak po kilku latach często przychodzi czas na zmiany. Postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek i strategię marketingową. To zadanie zleciliśmy BUZZcenter. Ich oferta doradcza i bogaty pakiet szkoleń, które mogli przeprowadzić dla naszego zespołu, spotkało się z dużą aprobatą zarządu.

Pracowaliśmy wspólnie kilka miesięcy nad przygotowaniem nowej strategii i planu operacyjnego. BUZZcenter wywiązał się z powierzonych zadań znakomicie. Dali również wiele pomysłów od siebie. W tym czasie nasz zespół został również przygotowany do wdrożenia nowych działań. Przeszliśmy szkolenie z wykorzystania LinkedIn w pozyskiwaniu klientów oraz szkolenie z Trade Marketingu. Myślę, że nie jest to koniec naszej współpracy i będziemy regularnie wspólnie działać.

 

EduPharm

Firma doradcza BUZZcenter Sp. z o.o. skutecznie zrealizowała strategiczne działania doradcze z obszaru marketingu dla marki EduPharm.

W ramach współpracy zostały zrealizowane następujące działania:

 • przygotowanie strategii marketingowej, w skład której wchodziły analizy (rynku, konkurencji, klientów), badania oraz rekomendacje;
 • audyt działań marketingowych, podczas którego zostały zweryfikowane dotychczasowe działania, ich zasadność i skuteczność,
 • doradztwo w zakresie optymalizacji strony WWW oraz optymalizacji sprzedaży online naszych usług;
 • opracowanie szczegółowego planu marketingowego, w ramach którego zostały określone grupy docelowe, stworzone zostały lejki marketingowe i wskazane zostały media, w których warto realizować kampanie.

Współpraca z firmą BUZZcenter Sp. z o.o. przebiegała bezproblemowo i profesjonalnie, co pozwoliło na skuteczną realizację zakładanych przez nas celów. Wdrożone rozwiązania wpłynęły pozytywnie na efektywność naszej sprzedaży i realizowanych przez nas działań marketingowych.

 

ergobiuro.pl

Firma BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała strategiczne działania doradcze dla marki Ergobiuro.pl.

Zakres działań obejmował:

 • badania i analiza desk research
 • kompleksowy audyt działań marketingowych
 • przygotowanie strategii marketingowej oraz strategii marki
 • analiza rynku, konkurencji i klientów
 • opracowanie szczegółowego planu marketingowego
 • wskazanie optymalnych działań promujących sprzedaż online
 • wskazanie elementów do optymalizacji w celu zwiększenia sprzedaży online

 

Możemy zdecydowanie polecić współpracę firmą BUZZcenter, ponieważ profesjonalnie i sumiennie realizują powierzone im działania. Ekspercka wiedza przedstawicieli firmy pozwoliła na doradztwo
na najwyższym możliwym poziomie. Rozległa wiedza biznesowa i marketingowa umożliwiła sprawną realizację projektu oraz pozwoliła na optymalizację działań marketingowych dla naszej marki.

linkPRO

BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała dla LinkPRO strategiczne działania doradcze.
W skład tych działań wchodził:

 • audyt działań marketingowych;
 • analiza makro- i mikrootoczenia;
 • analiza rynku i konkurencji;
 • opracowanie strategii marketingowej oraz strategii marki;
 • przygotowanie książki logotypu;
 • opracowanie planu marketingowego;
 • zmiana i optymalizacja strony WWW.

Działania zostały przeprowadzone z zachowaniem najwyższej staranności i zgodnie
ze sztuką. Komunikacja z przedstawicielami firmy była bezproblemowa, były również prezentowane alternatywne rozwiązania dla różnych wyzwań.

Możemy polecić usługi doradcze i marketingowe BUZZcenter, ponieważ pracownicy podchodzą profesjonalnie do swoich zadań i obowiązków, dzięki czemu współpraca
jest na najwyższym możliwym poziomie.

W tym roku (2019) w Reputation and Brand Management Institute postanowiliśmy, że rozpoczniemy przygodę z LinkedIn. To dla nas ważny rok, ponieważ firma prężnie się rozwija i rozpoczyna nowe działania, m.in. przygotowaliśmy konferencję dla marketerów. Zadanie przygotowania strategii naszej obecności w social mediach powierzyliśmy właśnie BUZZcenter.

Z tego zadania wywiązali się na najwyższym poziomie i wprowadzili wiele innowacyjnych pomysłów do naszej codziennej pracy.
BUZZcenter przygotował dla nas strategię, która obejmowała analizę konkurencji i rekomendacje konkretnych działań. Zajęli się także całościowym wdrożeniem w życie wszystkich zaproponowanych przez siebie pomysłów. Całość współpracy oceniamy bardzo dobrze.

Podsumowując zdecydowanie polecamy współpracę z BUZZcenter . Jeśli ich współpraca z nami może świadczyć o tym, jak będą wywiązywać się ze swoich zadań w przyszłości, to BUZZcenter będzie niezwykle korzystnym dodatkiem do Państwa firmy.