Referencje

402

Miałam przyjemność współpracować z Radkiem Mechło z firmy BUZZcenter, który zajął się organizacją i przeprowadzeniem szkoleń z zakresu sztucznej inteligencji dla wybranych zespołów w naszej firmie.

Radek, będąc zarówno praktykiem, jak i entuzjastą AI z bogatym doświadczeniem, dostarczył naszym pracownikom serię szkoleń o wysokim stopniu praktycznego zastosowania. Jego podejście, pełne inspiracji, wskazówek i skutecznych rozwiązań problemów technicznych, okazało się nieocenione w codziennym użytkowaniu nowych technologii.

Jednym z kluczowych atutów Radka jest jego elastyczność i zdolność do dostosowywania szkoleń do specyficznych potrzeb każdego zespołu. Dzięki jego umiejętności wykorzystywania różnorodnych narzędzi, każda sesja była precyzyjnie dostosowana, co przekładało się na bardzo pozytywne opinie uczestników.

Rezultaty tych szkoleń stanowią początek procesu wzmacniania konkurencyjności i zwiększania efektywności naszej firmy. Proces wprowadzania transformacji AI, jaki zainicjowały te szkolenia, uczynił Danone wzorem do naśladowania dla innych krajów, pokazując także nowoczesne podejście do rozwijania nowych umiejętności wśród pracowników.

Podsumowując, szkolenia przeprowadzone przez BUZZcenter miały ogromny wpływ na nasze działania transformacyjne i zdecydowanie polecam usługi każdej organizacji, która aspiruje do skutecznego wdrażania AI w swoich strukturach.

Marta Łojewska
Strategy, Insights & Data Director
Danone

Firma BUZZcenter ma wysokie kompetencje w zakresie prowadzenia szkoleń z zakresu AI.

Wykładowca, Pan Radosław Mechło, w prosty i przystępny sposób przybliżył skomplikowane treści dotyczące sztucznej inteligencji, co wzbudziło zachwyt i duże zaangażowanie lekarzy. W krótkim czasie udało się zainspirować słuchaczy do wykorzystywania sztucznej inteligencji w praktyce dzięki zaprezentowaniu kilku przykładów medycznych. Lekarze bardzo dobrze ocenili szkolenie, zadawali wiele pytań, co świadczy o dużym zainteresowaniu tematem sztucznej inteligencji w medycynie. Ich aktywny udział oraz konstruktywna dyskusja przyczyniły się do owocnej wymiany wiedzy i doświadczeń między uczestnikami.

Dorota Bojańczyk
Starsza Kierowniczka Produktu | Marketing HCP
Polpharma

 

Z ofertą BUZZcenter spotkałem się jak to w naszych czasach – przeszukując internet w poszukiwaniu praktycznych wskazówek dotyczących codziennej pracy z AI.

Po zapoznaniu się z krótkim bezpłatnym szkoleniem udostępnionym na stronie BUZZcenter.pl wiedziałem, że przedstawiona merytoryka w zestawieniu z ‘chemią’ przekazu ma spory potencjał na ciąg dalszy i zdecydowałem się na kontakt bezpośredni.
Dalej było nawet lepiej: Pani Kamila wspierała nas elastycznie podczas organizacji warsztatów, a Pan Radek pomagał zaprzyjaźnić się z narzędziami bazującymi na AI od strony praktycznej, podczas dwóch sesji oddzielonych miesięcznym czasem na samodzielne ćwiczenia.

Polecam to doświadczenie wszystkim gotowym korzystać z możliwości AI w biznesie na co dzień.

Jerzy Biskup
Ikano Bank  

Codziennie pojawia się mnóstwo programów, aplikacji i oczywiście nowe wersje generatywnej sztucznej inteligencji (AI). Próbowałam sama uczyć się AI korzystając z YouTube, LinkedIn, artykułów. To jak podróż bez mapy i celu, wiele poświęconego czasu, mało rezultatów. Ta dziedzina tak szybko się rozwija, że jeśli ktoś nie jest ekspertem, trudno nadążyć.

Spotkania ze specjalistą, w moim przypadku z Radosławem Mechło, pozwoliły mi dobrać najlepiej narzędzia do codziennej pracy, wybrać to z czego będę mogła skorzystać. Obecnie korzystam z ChatGPT-4 , sama piszę promty i to całkiem niezłe 😊 , posty do planera na różne tematy, generuje obrazy,   GPTs to mój kolejny krok. Poznałam wiele nowych dodatkowych narzędzi co pozwoliło mi zaoszczędzić codziennie wiele czasu. Dla mnie ta inwestycja czasowa i budżetowa się opłaciła.

Katarzyna Kalinowska
BAYER
CEE Brand Manager

TPA

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w kilku szkoleniach AI połączonych z warsztatami, prowadzonych przez BUZZcenter. Z relacji pracowników wynika, że każda z tych sesji była niezwykle wartościowa. BUZZcenter naprawdę wie, jak dostarczyć wiedzę w przystępny i angażujący sposób. Szkolenia były świetnie zorganizowane, a liczba praktycznych ćwiczeń sprawiała, że nasi pracownicy mogli szybko wdrożyć zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

 Co więcej, warsztaty były doskonale dopasowane do specyficznych potrzeb różnych działów w naszej firmie. Dzięki temu każdy z uczestników, niezależnie od działu, w którym pracuje, mógł znaleźć coś dla siebie i zyskać przydatne umiejętności. Otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback od pracowników, którzy podkreślali, jak wiele wynieśli z tych szkoleń. Fakt, że wracaliśmy do BUZZcenter na kolejne szkolenia, mówi sam za siebie 😊 Z czystym sumieniem polecamy ich usługi każdemu, kto chce rozwijać swoje kompetencje w zakresie sztucznej inteligencji.

Ewelina Suliga
TPA
Senior HR Specialist

Niniejszym zaświadczam, że firma BUZZcenter sp. z o. o. z siedzibą w Głoskowie ul. Zielone Wzgórze, nr 1, 05-503 Głosków, należycie wykonała umowę, której przedmiotem było zorganizowanie i przeprowadzenie 1-dniowego szkolenia na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w komunikacji i promocji.

Współpraca z Wykonawcą podczas realizacji umowy przebiegała bardzo sprawnie. Pan Radosław Mechło jako trener przekazał uczestnikom wiedzę ciekawie, profesjonalnie i z pasją. Możemy polecić firmę BUZZcenter sp. z o. o. jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Magdalena Iwaniecka-Łabędź
Zastępca Dyrektora Departamentu
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 

Z wielką przyjemnością polecam szkolenie z narzędzi AI, które przeprowadził Pan Radek Mechło z firmy BUZZcenter. Nasz zespół z biura Związku Miast Polskich miał okazję uczestniczyć w dwudniowych warsztatach, które okazały się nie tylko niezwykle pouczające, ale i inspirujące.

Podejście pana Radka, jak również cała organizacja szkolenia, były na najwyższym poziomie. Szczególnie cenimy fakt, że treści były przystępne i motywujące dla uczestników w różnym wieku, co podkreśla uniwersalność i przemyślaną strukturę programu. Warsztaty te zdecydowanie przyczyniły się do zwiększenia kompetencji naszego zespołu w zakresie nowoczesnych technologii AI, co na pewno przełoży się na efektywność naszej pracy. Serdecznie polecam to szkolenie każdej organizacji, która chce się rozwijać i iść z duchem czasu.

Nieocenioną wartością szkolenia była również możliwość praktycznego zastosowania nowo nabytych umiejętności, co z pewnością ułatwi wprowadzenie nowych rozwiązań w naszej codziennej pracy.

Joanna Nowaczyk
Zastępca dyrektora Biura ZMP ds. relacji zewnętrznych
Związek Miast Polskich

ARVATO

Muszę przyznać bez cienia przesady, że to było najbardziej fascynujące szkolenie w jakim uczestniczyłam.

Pan Radosław Mechło ma niesamowitą lekkość w opowiadaniu o tych wszystkich narzędziach, a ilość przekazanej wiedzy aż rozsadzała głowę!

Serdecznie dziękuję!

Monika Janczura-Sobczak
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
ARVATO

 

Od pierwszego kontaktu zespół BUZZcenter wykazał się niezwykłym profesjonalizmem i ogromną wiedzą praktyczną z zakresu wykorzystania narzędzi AI w marketingu i sprzedaży.

Zanim rozpoczęliśmy rozmowy na temat warsztatów, trener dokładnie poznał potrzeby i cele naszego zespołu, co pozwoliło przygotować spersonalizowane warsztaty. W trakcie warsztatów omawialiśmy zarówno kwestie związane z rozwojem technologii AI jak też bezpieczeństwem, co było bardzo ważne z perspektywy działalności EXATEL.

Niezwykle ciekawą częścią warsztatów były ćwiczenia praktyczne w trakcie których testowaliśmy narzędzia, które w praktyce możemy wykorzystać w pracy zespołu marketingu.

Wiedza ekspertów BUZZcenter na temat najnowszych trendów i narzędzi AI jest imponująca.

Wprowadzenie narzędzi AI do naszych strategii marketingowych pozwoliło nam osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie, co zdecydowanie przekłada się na sukces naszej firmy.

Marta Stefańska
Dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji
EXATEL

 

 

Firma BUZZcenter przeprowadziła dla nas szkolenie z zakresu podstaw AI i jej wykorzystania podczas realizowania codziennych zadań. Spotkanie było merytoryczne i przepełnione praktycznymi wskazówkami. Dzięki części wykładowej, przeprowadzonej przez pana Radosława Mechło, poznaliśmy najważniejsze zagadnienia prawno-społeczne związane ze sztuczną inteligencją. Był to doskonały background do praktycznych warsztatów, podczas których rozwiązywaliśmy rzeczywiste problemy, z którymi spotykamy się na co dzień.

Polecam współpracę z BUZZcenter, zwłaszcza w obliczu aktualnych zmian w biznesie i marketingu, gdzie AI jest jednym z wiodących trendów.

Monika Dachowska
Head of Marketing
Farouk Systems Polska

EduPharm

Firma doradcza BUZZcenter Sp. z o.o. skutecznie zrealizowała strategiczne działania doradcze z obszaru marketingu dla marki EduPharm.

W ramach współpracy zostały zrealizowane następujące działania:

 • przygotowanie strategii marketingowej, w skład której wchodziły analizy (rynku, konkurencji, klientów), badania oraz rekomendacje;
 • audyt działań marketingowych, podczas którego zostały zweryfikowane dotychczasowe działania, ich zasadność i skuteczność,
 • doradztwo w zakresie optymalizacji strony WWW oraz optymalizacji sprzedaży online naszych usług;
 • opracowanie szczegółowego planu marketingowego, w ramach którego zostały określone grupy docelowe, stworzone zostały lejki marketingowe i wskazane zostały media, w których warto realizować kampanie.

Współpraca z firmą BUZZcenter Sp. z o.o. przebiegała bezproblemowo i profesjonalnie, co pozwoliło na skuteczną realizację zakładanych przez nas celów. Wdrożone rozwiązania wpłynęły pozytywnie na efektywność naszej sprzedaży i realizowanych przez nas działań marketingowych.

 

Firma BUZZcenter zrealizowała dla firmy Ledholo Sp. z o.o. projekt doradczy polegający na przygotowaniu strategii rozwoju na rynki: ZEA, Kanad, Kazachstan wraz z działaniami promocyjnymi.

W trakcie współpracy firma BUZZcenter zrealizowała dla nas następujące prace:

 • Analiza makroekonomiczna rynku;
 • Analiza mikroekonomiczna rynku;
 • Analiza konkurencji na rynku lokalnym;
 • Analiza otoczenia metodą desk research;
 • Opracowanie metody i realizacja badań marketingowych;
 • Opracowanie raportu z przeprowadzonych analiz i badań;
 • Budowa strategii marki i promocji firmy na rynku;
 • Budowa pozycjonowania marki na rynku lokalnym;
 • Przygotowanie pełnej strategii dla marki;
 • Opracowanie szczegółowej kampanii promocyjnej online i offline;
 • Opracowanie rekomendacji dotyczących prowadzenia działań komunikacyjnych do wybranych grup odbiorców;
 • Projektowanie katalogu produktowego i ulotek promocyjnych na wskazany rynek.

Polecam współpracę w obszarze budowy staretgia z firmą BUZZcenter.

Firma BUZZcenter zrealizowała dla firmy LSWI Sp. z o.o. projekt polegający na przygotowaniu strategii rozwoju na rynek Wielkiej Brytanii, UK, USA, Niemcy wraz z działaniami promocyjnymi.

W trakcie współpracy firma BUZZcenter zrealizowała dla nas następujące prace:

 • Analiza makroekonomiczna rynku;
 • Analiza mikroekonomiczna rynku;
 • Analiza konkurencji na rynku lokalnym;
 • Analiza otoczenia metodą desk research;
 • Opracowanie metody i realizacja badań marketingowych;
 • Opracowanie raportu z przeprowadzonych analiz i badań;
 • Budowa strategii marki i promocji firmy na rynku;
 • Budowa pozycjonowania marki na rynku lokalnym;
 • Przygotowanie pełnej strategii dla marki;
 • Opracowanie szczegółowej kampanii promocyjnej online i offline;
 • Opracowanie rekomendacji dotyczących prowadzenia działań komunikacyjnych do wybranych grup odbiorców;
 • Projektowanie katalogu produktowego i ulotek promocyjnych na wskazany rynek.

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, a działania zostały zrealizowane na najwyższym poziomie. Wszystkie działania zostały przyjęte bez zastrzeżeń.

contract

BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała na zlecenie CONTRACT Sp. z o.o. działania doradcze, w ramach których zostały przygotowane następujące działania:

 • badania i analiza desk research;
 • audyt dotychczasowych działań reklamowych i marketingowych;
 • przygotowanie strategii marketingowej, w ramach której zostały zrobione analizy rynku, konkurencji i klientów;
 • opracowanie planu marketingowego, w którym zostały wskazane optymalne działania.

Współpraca z ekspertami z BUZZcenter przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Firma spełniła nasze wysokie oczekiwania i pokazała, że pracownicy mają ekspercką wiedzę w zakresie doradztwa oraz marketingu. To pozwoliło na sprawne przeprowadzenie całego procesu i otrzymanie kompleksowej wiedzy w zakresie optymalizacji działań.

Walter Herz

W 2022 roku podjęliśmy  współpracę z firmę BUZZcenter, którą reprezentuje Kamila Kierzek-Mechło i Radosław Mechło. Poprosiliśmy ich o wsparcie przy weryfikacji kompetencji marketingowych u kandydatów rekrutowanych na stanowisko Marketing Managera.

Zależało nam, aby to profesjonaliści zweryfikowali umiejętności kandydatów, sprawdzili twarde kompetencję, szeroko rozumianą wiedzę marketingową i znajomość narzędzi. Firma przygotowała zadania dla kandydatów, następnie rozmowa i weryfikacja odpowiedzi bardzo dobrze pokazały tok myślenia kandydatów, znajomość narzędzi oraz rynku. Pomogło nam to podjąć decyzje na bazie wiarygodnych danych zebranych przez niezależnych konsultantów.

W imieniu Francuskiego Instytutu Gospodarki Polska Sp. z o.o. rekomenduję usługi firmy BUZZcenter w zakresie wsparcia w obszarze działań marketingowych, w szczególności – optymalizacji działań e-marketingu oraz budowy i realizacji strategii komunikacji w social media. Z uwagi na ograniczone zasoby własne w dziale marketingu i konieczność skoncentrowania się na funkcjach operacyjnych i sprzedaży, powierzyłam firmie BUZZcenter kilka zadań, z których BUZZcenter doskonale i terminowo wywiązał się. We współpracy z BUZZcenter doceniam zaangażowanie konsultantów, ich aktualną wiedzę oraz doskonałe zrozumienie specyfiki usług świadczonych dla sektora B2B, samodzielność w działaniu. W konsekwencji to wszystko zdecydowało o sprawnym wykonaniu powierzonych zadań.

Nasza firma od kilku lat działa prężnie na rynku, jednak po kilku latach często przychodzi czas na zmiany. Postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek i strategię marketingową. To zadanie zleciliśmy BUZZcenter. Ich oferta doradcza i bogaty pakiet szkoleń, które mogli przeprowadzić dla naszego zespołu, spotkało się z dużą aprobatą zarządu.

Pracowaliśmy wspólnie kilka miesięcy nad przygotowaniem nowej strategii i planu operacyjnego. BUZZcenter wywiązał się z powierzonych zadań znakomicie. Dali również wiele pomysłów od siebie. W tym czasie nasz zespół został również przygotowany do wdrożenia nowych działań. Przeszliśmy szkolenie z wykorzystania LinkedIn w pozyskiwaniu klientów oraz szkolenie z Trade Marketingu. Myślę, że nie jest to koniec naszej współpracy i będziemy regularnie wspólnie działać.

 

ergobiuro.pl

Firma BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała strategiczne działania doradcze dla marki Ergobiuro.pl.

Zakres działań obejmował:

 • badania i analiza desk research
 • kompleksowy audyt działań marketingowych
 • przygotowanie strategii marketingowej oraz strategii marki
 • analiza rynku, konkurencji i klientów
 • opracowanie szczegółowego planu marketingowego
 • wskazanie optymalnych działań promujących sprzedaż online
 • wskazanie elementów do optymalizacji w celu zwiększenia sprzedaży online

 

Możemy zdecydowanie polecić współpracę firmą BUZZcenter, ponieważ profesjonalnie i sumiennie realizują powierzone im działania. Ekspercka wiedza przedstawicieli firmy pozwoliła na doradztwo
na najwyższym możliwym poziomie. Rozległa wiedza biznesowa i marketingowa umożliwiła sprawną realizację projektu oraz pozwoliła na optymalizację działań marketingowych dla naszej marki.

BUZZcenter Sp. z o.o. zrealizowała dla LinkPRO strategiczne działania doradcze.
W skład tych działań wchodził:

 • audyt działań marketingowych;
 • analiza makro- i mikrootoczenia;
 • analiza rynku i konkurencji;
 • opracowanie strategii marketingowej oraz strategii marki;
 • przygotowanie książki logotypu;
 • opracowanie planu marketingowego;
 • zmiana i optymalizacja strony WWW.

Działania zostały przeprowadzone z zachowaniem najwyższej staranności i zgodnie
ze sztuką. Komunikacja z przedstawicielami firmy była bezproblemowa, były również prezentowane alternatywne rozwiązania dla różnych wyzwań.

Możemy polecić usługi doradcze i marketingowe BUZZcenter, ponieważ pracownicy podchodzą profesjonalnie do swoich zadań i obowiązków, dzięki czemu współpraca
jest na najwyższym możliwym poziomie.

its

Firma BUZZcenter sp. z o.o. zrealizowała dla firmy ITS Communication projekt doradczy brand consulting, w obszarze działań strategicznych. BUZZcenter opracował nowe pozycjonowanie i serię działań dla marek takich Rozmowy Regeneracyjne, Stop Feel Go, Open Forum, Park Rozwojowy.

Główny obszar współpracy to:

 • Analiza makro i mikroekonomicznej rynku, na którym działa firma.
 • Opracowanie analiz konkurencji, w tym aktywności w social mediach, aktywności reklamowych i stron WWW.
 • Opracowanie pozycjonowania dla marek oraz pozycjonowania dla parasolowej marki.
 • Analiza grupy docelowej i opracowanie Buyer Person.
 • Rekomendacje wizerunkowe dotyczące marek i komunikacji prowadzonej przez firmę.
 • Rekomendacje dotyczące budowy nowej trony WWW wraz z architektura strony.
 • Opracowane planu marketingowego oraz budżetu na działania komunikacyjne, mające na celu pozyskanie Klientów.

Rekomenduję współpracę z firmą BUZZcenter, która zadbała o uspójnienia wizerunku grupy marek, które prowadzę. Poukładanie wszelkich procesów i zasad komunikacji dla każdej firmy powinno być nadrzędnym celem. Oszczędza to czas i pieniądze firmy, ale także daje świeże podejście do pozyskiwania Klientów.

W tym roku (2019) w Reputation and Brand Management Institute postanowiliśmy, że rozpoczniemy przygodę z LinkedIn. To dla nas ważny rok, ponieważ firma prężnie się rozwija i rozpoczyna nowe działania, m.in. przygotowaliśmy konferencję dla marketerów. Zadanie przygotowania strategii naszej obecności w social mediach powierzyliśmy właśnie BUZZcenter.

Z tego zadania wywiązali się na najwyższym poziomie i wprowadzili wiele innowacyjnych pomysłów do naszej codziennej pracy.
BUZZcenter przygotował dla nas strategię, która obejmowała analizę konkurencji i rekomendacje konkretnych działań. Zajęli się także całościowym wdrożeniem w życie wszystkich zaproponowanych przez siebie pomysłów. Całość współpracy oceniamy bardzo dobrze.

Podsumowując zdecydowanie polecamy współpracę z BUZZcenter . Jeśli ich współpraca z nami może świadczyć o tym, jak będą wywiązywać się ze swoich zadań w przyszłości, to BUZZcenter będzie niezwykle korzystnym dodatkiem do Państwa firmy.