Klienci i referencje

Nic tak nie świadczy o jakości firmy jak jej klienci. Dlatego w BUZZcenter cieszymy się z każdego, nawet najmniejszego projektu. Dowiedz się co mają do powiedzenia nasi klienci.

402

W imieniu Francuskiego Instytutu Gospodarki Polska Sp. z o.o. rekomenduję usługi firmy BUZZcenter w zakresie wsparcia w obszarze działań marketingowych, w szczególności – optymalizacji działań e-marketingu oraz budowy i realizacji strategii komunikacji w social media. Z uwagi na ograniczone zasoby własne w dziale marketingu i konieczność skoncentrowania się na funkcjach operacyjnych i sprzedaży, powierzyłam firmie BUZZcenter kilka zadań, z których BUZZcenter doskonale i terminowo wywiązał się. We współpracy z BUZZcenter doceniam zaangażowanie konsultantów, ich aktualną wiedzę oraz doskonałe zrozumienie specyfiki usług świadczonych dla sektora B2B, samodzielność w działaniu. W konsekwencji to wszystko zdecydowało o sprawnym wykonaniu powierzonych zadań.

Nasza firma od kilku lat działa prężnie na rynku, jednak po kilku latach często przychodzi czas na zmiany. Postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek i strategię marketingową. To zadanie zleciliśmy BUZZcenter. Ich oferta doradcza i bogaty pakiet szkoleń, które mogli przeprowadzić dla naszego zespołu, spotkało się z dużą aprobatą zarządu.

Pracowaliśmy wspólnie kilka miesięcy nad przygotowaniem nowej strategii i planu operacyjnego. BUZZcenter wywiązał się z powierzonych zadań znakomicie. Dali również wiele pomysłów od siebie. W tym czasie nasz zespół został również przygotowany do wdrożenia nowych działań. Przeszliśmy szkolenie z wykorzystania LinkedIn w pozyskiwaniu klientów oraz szkolenie z Trade Marketingu. Myślę, że nie jest to koniec naszej współpracy i będziemy regularnie wspólnie działać.

 

W tym roku (2019) w Reputation and Brand Management Institute postanowiliśmy, że rozpoczniemy przygodę z LinkedIn. To dla nas ważny rok, ponieważ firma prężnie się rozwija i rozpoczyna nowe działania, m.in. przygotowaliśmy konferencję dla marketerów. Zadanie przygotowania strategii naszej obecności w social mediach powierzyliśmy właśnie BUZZcenter.

Z tego zadania wywiązali się na najwyższym poziomie i wprowadzili wiele innowacyjnych pomysłów do naszej codziennej pracy.
BUZZcenter przygotował dla nas strategię, która obejmowała analizę konkurencji i rekomendacje konkretnych działań. Zajęli się także całościowym wdrożeniem w życie wszystkich zaproponowanych przez siebie pomysłów. Całość współpracy oceniamy bardzo dobrze.

Podsumowując zdecydowanie polecamy współpracę z BUZZcenter . Jeśli ich współpraca z nami może świadczyć o tym, jak będą wywiązywać się ze swoich zadań w przyszłości, to BUZZcenter będzie niezwykle korzystnym dodatkiem do Państwa firmy.