Wdrożenie narzędzi AI w firmie

9211wdrożenie ai w firmie.jpg

Usprawnij działania biznesu dzięki AI

Wdrażamy rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji, które są precyzyjnie dopasowane do Twoich specyficznych potrzeb. Dzięki nim, skomplikowane i wymagające zadania będą zautomatyzowane, a uzyskane wyniki będą równie efektywne lub nawet lepsze.

Oszczędzaj czas i pieniądze!

Umów konsultację, by dowiedzieć się jak AI usprawni pracę

  Przyspieszenie rozwoju firmy i zwiększenie efektywności pracowników!

  Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję usprawniają wiele zadań, które na co dzień są realizowane w przedsiębiorstwie. Wybór odpowiednich narzędzi pozwala na zwiększenie efektywności pracowników, dzięki czemu mogą oni oszczędzić od 1 do nawet 4 godzin dziennie!

  Narzędzia sztucznej inteligencji mają wiele zastosowań w biznesie i mogą przynieść znaczne korzyści. AI pomaga w automatyzacji procesów, co pozwala firmom zaoszczędzić czas i zasoby. Może to obejmować różne zadania, takie jak automatyzacja obsługi klienta za pomocą chatbotów, procesów biznesowych czy nawet procesów produkcyjnych w przemyśle.

  Jednym z kluczowych zastosowań AI jest analiza danych. Sztuczna inteligencja potrafi przetwarzać ogromne ilości danych szybciej i dokładniej niż człowiek, co pozwala firmom na lepsze zrozumienie trendów, przewidywanie wyników i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

  AI może także pomóc firmom dostarczać bardziej spersonalizowane usługi i produkty. Może to obejmować personalizację rekomendacji produktów, treści marketingowych, doświadczeń użytkownika na stronie internetowej i wiele innych.

  W dziedzinie prognozowania, AI może pomóc firmom przewidywać przyszłe wyniki, takie jak prognozowanie sprzedaży, trendów rynkowych, popytu na produkty i usługi. Może także znacznie poprawić obsługę klienta poprzez automatyzację części procesu, takie jak automatyczne odpowiedzi na często zadawane pytania, rozpoznawanie mowy w systemach IVR, analiza emocji klienta w czasie rzeczywistym.

   

  W ramach projektu wdrożeniowego realizujemy

  • Warsztaty z pracownikami firmy (1 dzień)
   Spotkanie z pracownikami, poznanie potrzeb, poznanie indywidualnych zadań i oczekiwań pracowników, analiza procesów, poznanie kierunku rozwoju firmy i możliwości skalowania jej działania.
  • Opracowanie rekomendacji wdrożeń (ok. 20 dni roboczych od daty warsztatów)
   Firma otrzymuje podsumowanie i rekomendacje, jakie narzędzi i rozwiązania AI usprawnią pracę.
  • Wybór narzędzi (10 dni)
   Spośród ponad 5 500 rozwiązań dobieramy te, które najlepiej wesprą działanie pracowników.
  • Spotkanie wdrożeniowe (1-2 dni)
   Spotkanie w siedzibie, wdrożenie pracowników, nauka wykorzystania poszczególnych narzędzi.
  • Pakiet doradczy (10h)
   Dedykowane wsparcie w formie konsultacji z doradcą.
  • Weryfikację działań i optymalizację (po 14 dniach)

  Korzyści codziennego korzystania z rozwiązań opartych o AI

  • zwiększenie efektywności pracy. Każdy pracownik wykorzystujący odpowiednie narzędzia oszczędza od 1 do nawet 4 godzin dziennie. W skali roku daje to każdemu pracownikowi od 290 do nawet 1 150 godzin na inne działania!
  • szybszą komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,
  • szybsze przygotowanie ofert i wyprzedzenie konkurencji,
  • zwiększenie jakości obsługi Klienta,
  • szybszą analizę dokumentów i danych,
  • obsługę większej liczby Klientów przy tej samej liczbie pracowników,
  • skalowanie biznesu,
  • więcej czasu na realizację dodatkowych projektów.

  Wdrożenie AI

   W ramach działań dajemy pełne wsparcie przed, w trakcie i po wdrożeniu. Po realizacji projektu analizujemy wzrost skuteczności oraz w razie potrzeby szukamy dodatkowych rozwiązań, które przyspieszają pracę.

  Ponadto każdy pracownik otrzymuje dostęp do grupy BUZZcenter Sigma Delta AI przez 12 miesięcy. Dzięki temu ma aktualizację wiedzy na temat rozwiązań AI w formie webinarów na żywo (możliwość zadawania pytań, każdy otrzymuje też dostęp do nagrania), średnio co 2 tygodnie, dzięki czemu uczestnicy są na bieżąco z najnowszymi aplikacjami.

  Projekt prowadzi Radosław Mechło – cybernetyk, handlowiec, marketer z 15-letnim doświadczeniem na rynku.

  Przeczytaj o rozwiązaniach AI