Trenerzy i konsultanci

8148Trenerzy i konsultanci

Konsultanci i trenerzy BUZZcenter

Współpracujemy z ludźmi z pasją i doświadczeniem. Stawiamy na praktyków, którzy na własnej skórze doświadczyli bolączek z jakimi spotykają się firmy, dzięki czemu znacznie efektywniej mogą doradzać innym.

 • Kamila Kierzek-Mechło

  Kamila Kierzek-Mechło

  Czytaj więcej

  Strateg, ekspert marketingu i sprzedaży B2B, z ponad 15-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  Zarządza firmą BUZZcenter , gdzie odpowiada za strategie biznesowe, sprzedażowe i marketingowe dla Klientów. Doradza firmom z obszarów projektowania biznesu, planowania sprzedaży i marketingu, budowy strategii i transformacji biznesu.

  Pracowała jako Dyrektor Marketingu ECN marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w  Schneider Electric i ekspert ds. komunikacji w AVIVA.

  Doradza Klientom w obszarze optymalizacji biznesu dzięki analizie i działaniom marketingowym. Autorka strategii dla wielu polskich i zagranicznych marek, a także poradników i artykułów branżowych. Mistrzyni LinkedIn według Magazynu Forbes Women, wykładowca na WSB w Toruniu, prelegentka i szkoleniowiec.

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiada elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM). 

  Entuzjastka rozwiązań z obszaru relacji z klientem i ich lojalizacji oraz jakości obsługi klienta. Fanka wykorzystania LinkedIn i nowoczesnych kanałów komunikacji w biznesie, specjalistka w działaniach marketingowych dla B2B.

 • Radosław Mechło

  Radosław Mechło

  Cybernetyk, z ponad 15-letnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży, ekspert ds. wykorzystania AI w biznesie

  Czytaj więcej

  Handlowiec z zamiłowania, cybernetyk z wykształcenia, który skutecznie łączy swoją wiedzę i kompetencje, by doradzać Klientom w obszarze sprzedaży i pozyskiwania Klientów. Ponad 12 lat w świecie marketingu i reklamy dały mu podwaliny do świadomego podejmowania decyzji o inwestycjach marketingowych i biznesowych.

  Absolwent cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej, Marketingu i Zarządzania w szkole VIZJA. Posiada dyplom Dimiaq Proffesional. Obecnie realizuje program Strategic Thinking w International Institute for Management Development w Szwajcarii.

  Prowadził międzynarodowy dział marketingu w firmie Cloudity, wcześniej zajmował się opieką nad strategicznymi klientami w Ringier Axel Springer Polska, wydawcą takich tytułów jak Komputer Świat, Forbes, Newsweek, a także właścicielem portalu Onet.pl Wiele lat spędził w agencji marketingu zintegrowanego, gdzie jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za całościowe działania marketingowe dla polskich i światowych marek. Zrealizowałem projekty marketingowe między innymi dla: Giełdy Papierów Wartościowych, Makro Cash&Carry, Bakoma, Aviva, PKP Intercity, British American Tobacco, Orkla, Polpharma, HBO, Kulczyk Oil Ventures, GLS, Jaguar Land Rover, LOTOS Paliwa, Getin Noble Bank, Idea Bank, Jysk, Nest Bank, Orange, Plus, Polsat Cyfrowy, T-Mobile, Virgin Mobile, Żabka Polska, ING.

  Fan podróży backpackerskich, lotnictwa, LEGO oraz analitycznego myślenia.

 • Ewa Migo

  Ewa Migo

  Trenerka biznesu, coach, mentor

  Czytaj więcej

  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. Pracowała jako Senior Konsultant i Trener sprzedaży w Sandler Training Polska, gdzie prowadziła projekty doradczo — szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w wielu branżach.

  Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów. Wprowadziła na rynek polski międzynarodową firmę szkoleniową Integrity Solutions Poland.

  Obecnie prowadzi szkolenia z komunikacji i sprzedaży w oparciu o Style Zachowania Extended DISC oraz jest odpowiedzialna za rozwój pracowników firmy Michael Page jako HR Business Partner and Talent Development, gdzie buduje i wdraża programy rozwojowo-szkoleniowe.

 • Tomasz Bill

  Tomasz Bill

  Trener, konsultant

  Czytaj więcej

  Działa pod szyldem swojej marki osobistej jako copywriter przyszłości oraz orędownik storytellingu jako najefektywniejszego narzędzia do budowania marek. Wspiera kolejne pokolenia w świadomym rozwoju i pracy nad kompetencjami miękkimi. Z wykształcenia jest lingwistą oraz filozofem. Właściciel marki thebill. oraz założyciel agencji językowej Alfa Lingua, w której miłość do języków obcych, edukacji oraz pobudzanie kreatywności łączą się w jednym miejscu.

 • Izabela Wojtachnik

  Izabela Wojtachnik

  Czytaj więcej

  Doświadczony trener zmiany, certyfikowany coach (ICF), trener biznesu oraz menedżer.

  Specjalizuje się w realizacji celów zawodowych, rozwoju kariery, wspieram w budowaniu pewności siebie i odwagi. Jest praktykiem biznesu z 23 letnim doświadczeniem na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Od wielu lat wspiera ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym.

  Pracuje z klientami na sesjach indywidualnych, prowadzi warsztaty grupowe, grupy mentoringowe dla osób indywidualnych, jak również szkolenia i warsztaty dla biznesu.

  Rocznie przeprowadza ponad 120 szkoleń i setki godzin sesji indywidualnych. Wykorzystuje 23 letnie doświadczenie biznesowe z pracy w korporacjach w rozwoju zespołów, w obsłudze klienta w firmach finansowych oraz przy projektach międzynarodowych.

 • Mirosława Zachaś-Lewandowska

  Mirosława Zachaś – Lewandowska

  Mirosława Zachaś – Lewandowska

  Czytaj więcej

  Trener, doradca, założyciel firmy szkoleniowo – doradczej „Waluta Wiedzy”. Prowadzi szkolenia z zakresu: edukacji finansowej, przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, Compliance, Whistleblowing, a także doradza w zakresie zapewnienia skutecznego systemu zgłaszania naruszeń w organizacjach.

  Przez 17 lat współtworzyła instytucję finansową, a przez prawie 14 lat jako Wiceprezes Zarządu, była odpowiedzialna za dostosowywanie procedur i procesów z zakresu m.in. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, zasad ładu korporacyjnego, usług płatniczych, kredytu konsumenckiego, gwarantowania depozytów.

  W całym okresie pracy zawodowej przygotowywała i prowadziła szkolenia wewnątrz organizacji, w celu wdrażania nowych pracowników oraz usystematyzowania wiedzy i sprawnego wprowadzania wszystkich zmian.

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie Przedsiębiorstwami” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W 2022 roku uzyskała dyplom Trenera Biznesu Akademii SET.

 • Elżbieta Inglot-Brzęk

  Elżbieta Inglot-Brzęk

  Trener, socjolog, statystyk

  Czytaj więcej

  Doktor nauk społecznych, socjolog, statystyk, wykładowca. Doświadczenie szkoleniowo-dydaktyczne zdobywa nieustannie od 2002 r. Szkoli ze statystyki, analizy, interpretacji i wizualizacji danych oraz metodologii badań. Wie, jak gromadzić, łączyć i analizować dane pochodzące z różnych źródeł. Zajmuje się doradztwem analitycznym. Prowadzi również zajęcia praktyczne i wykłady na studiach magisterskich i doktoranckich.

 • Anna Martens

  Anna Martens

  Trener, Badacz, UX Researcher

  Czytaj więcej

  CEO w OnData Sp. z o.o., specjalizuje się w badaniach User i Customer Experience. Ma tytuł doktora paryskiej Sorbony. Od 2008 roku wykładowca, szkoleniowiec, trener. W tym czasie przeprowadziła ponad 5 tysięcy godzin warsztatów i szkoleń. Występuje na konferencjach, eventach biznesowych i branżowych. Posiada certyfikaty UX Researcher Nielsen Norman Group oraz Data Communication Through Storytelling Massachusetts Institute of Technology (MIT). Pasjonatka psychologii w biznesie i percepcji w komunikacji społecznej. Badania marketingowe prowadzi dla małych, średnich i dużych firm na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Współpracuje z agencjami marketingowymi i wie jak prowadzić badania z podejściem biznesowym.

 • Beata Tarnowska-Kupny

  Beata Tarnowska-Kupny

  Czytaj więcej

  Trener biznesu, coach, mentor, doradca, wieloletni manager-praktyk zarządzania zespołami

  Certyfikowany Trener Biznesu Akademii SET. Certyfikowany coach International Coach Federation (ICF) na poziomie Professional Certified Coach (PCC). Certyfikowany konsultant badania Ocena 360⁰

  Przez ponad 25 lat w zarządzaniu zespołami praktykowała coaching managerski budujący zaangażowanie pracowników. Zdobyła solidne 30-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zakupami, łańcuchem dostaw, logistyką w firmach krajowych oraz globalnych (m.in. Orange, Polkomtel, Pesa, United Distillers). W firmach tych rozwijała swój warsztat managerski oraz zbudowała sprawnie działające, stabilne i dobrze zmotywowane zespoły. Wie, jak stworzyć dobrze działające procesy zakupowe i zespół profesjonalnych, kompetentnych kupców.

  Od 2012r. działa na rynku rozwoju i szkoleń. Prowadzi programy rozwojowe dla kadry zarządzającej, managerów, a także szkolenia z zakresu zakupów. Łączy cenne, praktyczne doświadczenie w biznesie ze skuteczną metodyką rozwoju umiejętności i przekazywania wiedzy. Jest autorką metody rozwojowej EFFECTÒ. Praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju oraz realizacji celów to jej pasja.

  Pracuje w oparciu o następujące podejścia:

  • w szkoleniach – model efektywnego treningu Model SET, model aktywizujący uczestników, cykl D.Kolba
  • w coachingu – model kompetencji coacha NOVO, model kompetencji coacha ICF, podejście skoncentrowane na człowieku
  • w mentoringu – przywództwo wyższego stopnia, podejście partnerskie, shadowing, on the job training

  Obszary specjalizacji:

  • Komunikacja
  • Delegowanie zadań i odpowiedzialności
  • Prowadzenie trudnych rozmów
  • Motywowanie zespołu, budowanie zaangażowania pracowników
  • Informacja zwrotna
  • Proaktywność, od celu do działania – praktyczne metody
  • Empatyczne zarządzanie
  • Kreatywne myślenie
  • Leadership (przywództwo), styl zarządzania ludźmi, postawa
  • Strategiczne, perspektywiczne podejście w zarządzaniu
  • Rozumienie potrzeb i oczekiwań otoczenia biznesowego
  • Budowanie wartości własnej i motywacji,  budowanie autorytetu
  • executive coaching – zarządzanie strategiczne, zarządzanie zespołem, osobista efektywność managera, kompetencje lidera, transformujące przywództwo
  • rozwój inteligencji emocjonalnej, samoświadomości, automotywacji, budowania własnej wartości, pewności siebie
  • budowanie profesjonalnego działu zakupów, zespołu profesjonalnych kupców (procesy, kompetencje, metody i narzędzia)
  • ocena 360⁰

  Przygotowanie merytoryczne:

  • Szkoła Trenerów Biznesu Akademii SET
  • Pracownia Coachingu NOVO Profesjonalny Coach
  • Pracownia Coachingu NOVO – Studium Zawodowe Coacha Biznesu
  • Provocare, Coaching Prowokatywny
  • Inspira, szkolenie certyfikacyjne myView360
  • Leadership Trust w Wielkiej Brytanii
  • Decision Base, Planowanie Strategiczne, Wywieranie Wpływu, Motywowanie, Negocjacje, Zarządzanie Zmianą, Przywództwo Zespołowe
  • Menedżerskie Studium Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
  • Magisterium w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
 • Gaweł Mazur

  Ekspert Transformacji Digitalowej

  Czytaj więcej

  Jestem konsultantem ds. Marketingu Cyfrowego (Digital & Multichannel Marketing) i digitalizacji biznesu.

  Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobywałem w dużych organizacjach, międzynarodowych, cross-funkcyjnych oraz międzynarodowych zespołach, oraz świadcząc usługi dla Klientów z różnych branży.

  Prowadzę projekty i doradzam firmom z zakresu Zintegrowanego Marketingu Wielokanałowego (IMCM, Integrated Multichannel Marketing) w tym audyty wewnętrzne, budowanie strategii, zwiększanie kompetencji zespołów z naciskiem na tworzenie marketingu i sprzedaży wyróżniających się jakością dla klienta końcowego.

  Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, pasjonatem snowboardu, kitesurfingu i fotografii.

 • Sophie Kobus

  Ekspert prawa wizerunkowego i autorskiego, Prawnik, LL.M

  Czytaj więcej

  Jestem prawnikiem, LL.M, doktorantką Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie. Jestem także absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Prawa Europejskiego i Międzynarodowego na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

  Specjalizuję się w zakresie prawa autorskiego, własności intelektualnej i nowych technologii  oraz prawa wizerunkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii. Jestem tłumaczem języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy codziennej łączę zdobytą wiedzę naukową z nieustająco zmieniającą się rzeczywistością prawną oraz nowymi technologiami. Pasjonatka zdrowego trybu życia i licencjonowany instruktor yogi.

  BUZZcenter wspieram w projektach z obszaru praw autorskich i wizerunkowych.