Partnerzy

7098BUZZcenter partnerzy
brillaw

Kancelaria BRILLAW by Mikulski & Partners to nie firma, to przede wszystkim zespół kilkunastu doświadczonych prawników, doskonale przygotowanych do realizowania kompleksowej obsługi prawnej każdego rodzaju działalności gospodarczej. Od 2000 roku Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem sektora infrastrukturalnego.

Zespół Kancelarii wierzy, że to, co z pełnym zaangażowaniem robi dla Klientów i Partnerów, pozwala zmieniać na lepsze status quo, sposób myślenia ludzi i otaczający nas świat. BRILLAW działa wszędzie tam, gdzie są Klienci i Partnerzy, gdzie potrzebują wsparcia w sprawach prawnych, podatkowych i doradczych. Kancelaria jest częścią TCM Group International – światowego lidera w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym, zarządzania wierzytelnościami i windykacji. Wśród Partnerów BRILLAW jest szereg firm doradczych, którzy wspierają Kancelarie i jej Klientów w kwestiach szczególnych i specjalistycznych.

Partner zarządzający BRILLAW – Robert Mikulski – doświadczenie zawodowe zdobywał w Rządowym Centrum Legislacji, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Urzędzie Rady Ministrów oraz Ministerstwie Finansów RP. Od 2006 roku zaangażowany w kluczowe projekty modernizacyjne w Polsce współfinansowane ze środków pomocowych UE o wartości ponad 5 mld EUR. Aktywnie uczestniczy w biznesach w obszarze blockchain, IT, gier, reklamy oraz projektach rozwojowych w obszarze energetyki. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wodorowego oraz Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Firm Biotechnologicznych BioForum.

brillaw.pl

 

begraf

Begraf to kreatywne studio projektowania graficznego.

Firma specjalizuje się w pełnym projektowaniem graficznym materiałów reklamowych, przygotowaniem ich do druku oraz doradztwem z zakresu promocji i wizualizacji.

Właścicielka firmy to absolwentka Liceum Plastycznego oraz Studium Grafiki Komputerowej, posiada zmysł estetyczny i artystyczny, który wpływa pozytywnie na wykonywane mnie projekty.

Begraf.pl

CRM Livespace

Livespace to czołowy polski CRM oraz przyjazny, otwarty i wspierający zespół!

CRM, który zwiększa produktywność zespołów sprzedaży B2B, agencji, firm produkcyjnych czy firm z sektora MŚP. W BUZZcenter sami pracujemy na tym CRM i widzimy efekty i ład jaki panuje w naszej pracy. To narzędzi pomoże Twojej firmie poukładać działania zespołu sprzedaży tak, by każdy znał swój kolejny krok do wygrania zlecenia. Obecnie z Livespace korzystają setki firm i tysiące użytkowników w Polsce i zagranicą, m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, reklamowej, mediowej oraz IT.

Przetestuj o 15 dni dłużej z tym linkiem 

sellizer

Sellizer to kompleksowe narzędzie wspierające sprzedaż, które powiadomi Cię, gdy Klient otworzy ofertę oraz przekaże kluczowe statystyki. Dzięki temu narzędziu usprawnisz swoje ofertowania i zwiększysz sprzedaż.

Przetestuj za darmo przez 14 dni

webankieta.pl

Webankieta.pl to platforma do badań satysfakcji klientów, NPS transakcyjnego czy Voice of Customer. Pozwala na całkowitą automatyzację od procesu wysyłki zaproszeń do dystrybucji wyników.

To profesjonalny program do tworzenia ankiet online i badań klientów i pracowników. Jest to uznane narzędzie wśród firm, uczelni i dużych organizacji.

Fakty mówią za siebie.

  • Ponad 25 tysięcy zadowolonych klientów
  • Ponad 250 tysięcy stworzonych ankiet
  • Pełna zgodność z RODO
  • Satysfakcja klientów 4.9/5

Stwórz darmowe konto

getresponse

GetResponse jest platformą do online marketingu.

Dzięki naszemu systemowi stworzysz wartościową listę marketingową z potencjalnymi klientami, partnerami i kupującymi. Nawiążesz z nimi relacje oraz zbudujesz responsywną i dochodową bazę klientów. GetResponse może się pochwalić dostarczalnością na poziomie 99,5%.

Przetestuj GetResponse

woodpecker

Woodpecker to system do mailingu, który działa w modelu SaaS. Dzięki niemu można zautomatyzować procesy związane z wysyłaniem wiadomości mailowych.

Narzędzie umożliwia personalizowanie komunikatów, a także pozwala na tworzenie scenariuszy wysyłanych wiadomości.

To obowiązkowe narzędzie dla firm, które chcą działać w obszarze cold mailingu i zależy im na efektach.

Przetestuj Woodpecker 

Inicjatywa Firm Rodzinnych

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce.

Misją IFR jest budowanie w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych.

Cele strategiczne stowarzyszenia są spójne i nakierowane na rozwój biznesu rodzinnego:

  1. Promowanie firm rodzinnych jako modelu biznesu – budowanie społecznego poczucia, że firma rodzinna jest wartością samą w sobie.
  2. Integracja firm rodzinnych – budowanie wspólnoty, która ma potrzebę działania na rzecz wspólnego dobra.
  3. Kształtowanie warunków do sprawnego funkcjonowania firm rodzinnych – tworzenie systemu wsparcia poprzez inicjatywy ustawodawcze związane z działalnością przedsiębiorstw rodzinnych.

Dołącz do rodzinnych!

FimyRodzinne.pl