Weź udział w ankiecie!

Marketing B2B – potencjał, siła, trendy i kierunki rozwoju.

Wypełnij ankietę!

Zapraszamy do udziału w ankiecie – Marketing B2B – potencjał, siła, trendy i kierunki rozwoju.

Wydarzenia gospodarcze i społeczne ostatnich dwóch lat cały czas wpływają na obecny krajobraz biznesowy. Również sytuacja gospodarcza w naszym najbliższym otoczeniu ciągle się zmienia. Przedsiębiorstwa nieustannie szukają nowych rozwiązań, które pozwolą na uzyskanie lub utrzymanie przewagi konkurencyjnej. Budując przewagę konkurencyjną, organizacje działające w B2B muszą dążyć do spójności i podnosić wartość swojej oferty. Muszą także bardziej niż kiedykolwiek, dopasować się do klientów. Konieczne jest stałe monitorowanie rynku i potrzeb klienta. Osiągnięcie tych celów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w kolejnych latach.

Raport z ankiety opublikujemy na naszym blogu i profilu LinkedIn! 

Żyjemy w czasach pełnych zmian i w zasadzie tylko to jest pewne. Otoczenie firmy się zmienia, zmienia się też nasz klient. Co więcej, żyjemy szybciej, chodzimy szybciej, mówimy i myślimy szybciej. Jak w takim otoczeniu Twój biznes może działać optymalnie? Mówimy, że żyjemy w czasach VUKA, czyli czasach permanentnych zmian, do których koniecznie trzeba się dopasować, by przetrwać na rynku. A może wyjść naprzeciw i samemu ustalać trendy?

Zapraszamy do udziału w ankiecie badającej wpływ marketingu B2B na biznes. Udzielone przez Ciebie odpowiedzi pozwolą na opracowanie wartościowego raportu. Zbierzemy cenne informacje, odpowiadające na kluczowe potrzeby biznesu i tego, jak marketing B2B może pomóc w rozwoju firm.

Ankieta jest w pełni anonimowa, jej wyniki będą wykorzystywane w formie zestawień statystycznych.

Weź udział w ankiecie!

Marketing B2B ankieta