Szkolenia BUZZcenter

7420Szkolenia

Szkolenia, na które Cię zapraszamy to bardzo merytoryczne spotkania, obejmujące swym zagadnieniem konkretny temat. Co nas wyróżnia to wąski obszar poruszanych zagadnień, oparty na naszej wiedzy i doświadczeniu. Szkolenia i warsztaty prowadzą praktycy biznesu i stratedzy.

Sprawdź, które szkolenia odpowiadają na Twoje potrzeby i zapisz się!

Data: 27-28.03.2023 SZKOLENIE: Strategia w marketingu

Jak budować marketing oparty na faktach, odpowiadający na potrzeby Klienta i jak alokować budżety, by widać było ich zwrot? Tego właśnie dowiesz się podczas szkolenia. Dwudniowe szkolenie prowadzone przez strategów marketingu w formule stacjonarnej.

raport strategia

Data: 13-14.04.2023 SZKOLENIE: Sprzedawaj tak, jak klienci chcą kupować.

Dwudniowe szkolenie sprzedażowe w oparciu o Style Zachowania DISC. Naucz się takiej sprzedaży jakiej oczekują Klienci!

Data: 04.04-08.05.2023 SZKOLENIE ONLINE: Skuteczna promocja miast i gmin

Promocja miast i gmin to proces zwiększania świadomości o danej miejscowości i zachęcania turystów, inwestorów oraz mieszkańców do odwiedzania, inwestowania i zamieszkania w danym miejscu.

Data: 17.04.2023 SZKOLENIE ONLINE: Storytelling dla firm – jak budować marki osobiste w firmie.

Podczas szkolenia warsztatowego uczestnicy dowiedzą się jak w prosty sposób zostać mistrzem lub mistrzynią słowa mówionego oraz pisanego.

Data: 24-25.04.2023 SZKOLENIE: Badania marketingowe. Rozwiń firmę w oparciu o dane.

Dwudniowe szkolenie – podstawy teoretyczne i dużo pracy na praktycznych przykładach badań marketingowych.

Biznesplan

Data: 27.04.2023 SZKOLENIE: Wykorzystanie AI w marketingu.

Tego jeszcze nie było! Podczas tego szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykorzystać możliwości AI i popularnego ChatGTP w codziennej pracy.

Data: 17.05.2023 SZKOLENIE ONLINE: Compliance w firmie.Postaw na efektywne działanie biznesu.

Wprowadzenie Compliance w firmie skutecznie minimalizuje ryzyka braku zgodności w funkcjonowaniu organizacji oraz wpływa na poprawę jej rentowności.

Data: 5.06.2023 SZKOLENIE ONLINE LinkedIn dla jednostek samorządu terytorialnego

Promocja miasta i gminy na LinkedIn może być skutecznym sposobem na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów, turystów i mieszkańców.

Data: 16.05.2023 SZKOLENIE ONLINE B2B marketing WORKs

Jak działa marketing B2B, czym się wyróżnia i jak wdrożyć go z sukcesem w Twojej firmie? Jak poprzez marketing B2B wspierać sprzedaż w firmie?

Oferta szkoleń dla firm

 

Realizujemy szereg szkoleń w formule zamkniętej dla firm, które są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i poprzedzane indywidualnym wywiadem i analizą potrzeb szkoleniowych.

Współpracę rozpoczynamy od rozpoznania i analizy potrzeb szkoleniowych (RAPS), a poszczególne moduły dopasowujemy pod indywidualne potrzeby firmy i branży. Nasi trenerzy to praktycy, doświadczeni managerowie, którzy stawiają przede wszystkim na praktyczne podejście.

Zapytaj o szkolenie dla firm

szkolenia zamknięte dla firm