Weź udział w badaniu!

Jak radzą sobie przedsiębiorstwa z transformacją digitalową w 2022 roku?

Żyjemy w czasach ciągłej transformacji biznesowej, a idea digitalizacji przedsiębiorstw przyświeca nam od ponad 10 lat. Wiele firm, głównie międzynarodowych korporacji, tematem transformacji swojego biznesu zajęło się wiele lat temu. Inne firmy zostały zmuszone do wdrożenia błyskawicznych zmian ze względu na wybuch pandemii w marcu 2020 roku.

Obecnie tzw. transformacja cyfrowa czy digitalizacja biznesu stawowi jeden z kluczowych elementów strategii firm, a także jest stawiana jako podstawowy cel do realizacji przez zarządy. Digitalizujemy już praktycznie wszystkie obszary. Od produkcji, zarządzania zapasami, marketingu, sprzedaży, a nawet rekrutacji.

Z drugiej jednak strony w Polsce nadal gro firm pracuje na „tradycyjnych” narzędziach, a digitalizacja jest dla nich niczym złoty Gral. Nie wiedzą, jak zacząć, jak znaleźć na to finansowanie czy nawet jakie korzyści z digitalizacji może mieć ich firma.

Zapraszamy do udziału w badaniu „Digitalizacja w biznesie. Jak radzą sobie przedsiębiorstwa w Polsce z transformacją digitalową w 2022 roku?” Jego celem jest zweryfikowanie newralgicznych obszarów digitalizacji i etapu transformacji na którym są przedsiębiorstwa w Polsce. Obszary jakie planujemy zbadać dotykają głównie aspektów biznesowych, ale również wykorzystywanych narzędzi, osób zaangażowanych w proces digitalizacji oraz etapy wdrożenia zmian.

Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej uzupełnienie zajmie ok. 12 minut. Zebrane dane pozwolą nam na opracowanie bezpłatnego raportu dotyczące tematu transformacji w biznesie.

Dziękujemy za Twój czas i zaangażowanie!
Zespół BUZZcenter