Darmowy webinar

3760webinar

Jak generować leady B2B? 

6.07.2022 (środa)
o godzinie 11:00

Czas trwania: 60 minut + sesja Q&A

 

To spotkanie kierujemy przede wszystkim do:

 • Dyrektorów i specjalistów ds. marketingu
 • Dyrektorów operacyjnych
 • Prezesów i właścicieli firm
 • Dyrektorów zarządzających

 

O czym będzie ten webinar?

Generowanie leadów B2B jest często stawiane jako główne zadanie marketerom w firmach B2B. Jest to jednak bardzo duże wyzwanie, by zrobić to sprawnie i by generowane leady były wartościowe. Tylko jak to robić?

Jest kilka zasad, które warto wdrożyć w projekcie lead generation i o tym właśnie opowiemy podczas tego webinaru.

 


Webinar poprowadzą

Radosław Mechło

Radosław Mechło
Dyrektor Operacyjny, Ekspert Marketingu i Sprzedaży ze specjalizacją w obszarze reklamy. Ponad 12 lat w świecie marketingu i reklamy.

Kamila Kierzek

Kamila Kierzek-Mechło
Dyrektor Zarządzający i główny strateg w BUZZcenter. Od ponad 15 lat zajmuje się marketingiem i sprzedażą. Autorka strategii wielu polskich i zagranicznych marek.

Zamów bezpłatną konsultację

Porozmawiaj z naszym konsultantem o strategii dla Twojej firmy. Dowiedz się jakie korzyści biznesowe i finansowe może przynieść Ci opracowana wdrożona strategia marketingowa.

 

 

 

 

Kliknij w przycisk poniżej i umów się na bezpłatną konsultacje.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

bezpłatna konsultacja

Dowiedz się więcej

 

 • handlowiec

  Jak dobry handlowiec może zastąpić działania marketingowe?

  Wiele firm nie wyobraża sobie sprzedaży bez marketingu. Inne natomiast skupią się tylko na działaniach handlowych. Jak zachować właściwe proporcje? Przeczytaj artykuł i dowiedz się czy handlowiec to podstawa realizacji sprzedaży? 

  Czytaj dalej
 • Strategia marketingowa Twojej marki

  Strategia marketingowa – dlaczego jest potrzebna Twojej marce?

  Strategia marketingowa to dokument, który ściśle określa sposób funkcjonowania, rozwoju i komunikacji Twojej marki. Bez jej solidnego opracowania, marka jest jedynie bytem w przestrzeni, po której podąża w drodze do sukcesu. Czy ten sukces osiągnie bez właściwej mapy drogowej, to właśnie stanowi największe wyzwanie.

  Czytaj dalej
 • Ile czasu zajmuje zbudowanie strategii marketingowej?

  Ile trwa budowanie strategii marketingowej?

  Połowa polskiego rynku nie ma strategii marketingowej. Tak wynika z badania, które opublikowaliśmy w maju tego roku. 38% respondentów jako główny powód braku strategii wskazuje, że jej przygotowanie jest zbyt czasochłonne. A ile faktycznie czasu potrzeba na zbudowanie strategii? 

  Czytaj dalej
 • błędy w marketingu

  Błędy w marketingu – poznaj 6 najczęściej popełnianych!

  Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracy w obszarach PR, komunikacji i marketingu zmieniło się zarówno podeście do planowania działań, jak również wykorzystywane do tego narzędzia. Błędy w marketingu są nieuniknione, ale można się na nie przygotować. Jak? Przeczytaj artykuł.

  Czytaj dalej