Strategia i doradztwo

3168strategia biznesowa

Przeczytaj o usługach, jakie realizuje zespół ekspertów i konsultantów BUZZcenter.

Jeli chcesz sprawdzić jak te rozwiązania mogą sprawdzić się w Twojej firmie, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dla firm B2B! 

Strategia biznesowa

Praca nad strategią biznesową przedsiębiorstwa to pierwszy krok do realizacji planu i osiągania zysków. Ważne na tym etapie jest, by strategia była odpowiedzią na potrzeby rynku oraz by wdrożenie strategii przedsiębiorstwa było właściwie zaplanowane i opomiarowane. Nad projektem strategii pracujemy zawsze z Klientem!

raport strategia

Strategia marketingowa

Skutecznie opracujemy strategię marketingową dla Twojej marki. Nasz wypracowany sposób budowy strategii opiera się na pełnym procesie od prowadzenia niezbędnych badań oraz analiz, opracowania strategii marki i komunikacji, aż po przygotowanie plany i budżetu działań. Ze strategią łatwiej do celu!

strategia marki

Strategia komunikacji marki

Komunikacja marki pozwala na wypracowanie właściwego wizerunku firmy oraz na pozyskanie Klientów i zyski. Kluczowe jest więc poprawne alokowanie środków na marketingu, by były one traktowane jako inwestycja, a nie jako wydatek. Właściwe zbudowanie strategii komunikacji i plan wdrożenia pomoże realizować cele.

raport marketing b2b

Audyt marketingowy

Przeprowadzony przez nas audyt marketingowy pozwala na weryfikację obecnej pozycji marki, ocenę bieżących działań oraz wychwycenie potencjalnych obszarów do poprawy. Dzięki prowadzonemu regularnie audytowi Twoja firma będzie osiągnie efektywność jakościową i kosztową.

Audyt cyfrowy

Prowadzony projekt audytu cyfrowego to odpowiedź na potrzeby rynku. Polega on na weryfikacji czy zaplanowana transformacja cyfrowa jest przygotowana poprawnie. Analizowane są również wdrożone narzędzia digitalowej jak CRM czy marketing automation, zwłaszcza czy są one skutecznie wykorzystywane w firmie.

webinary o marketingu

Doradztwo rekrutacyjne

Proces rekrutacji na stanowiska marketingowe to duże wyzwanie dla firm, zwłaszcza przy weryfikacji kompetencji marketingowych. Warto na tym etapie podjąć współpracę z zewnętrznym konsultantem, który pomoże w procesie i sprawdzeniu zdolności przyszłego pracownika. Dzięki temu firma może oszczędzić duże budżety i oszczędzić sobie niewłaściwe decyzje.

case study

Agencja marketingu B2B

Dobrze zaplanowana i przeprowadzona kampania marketingowa daje ogromne szansę na rozwój firmy i sprzedaży. Dlatego kluczowe jest, by skoordynować to sprawnie, dbając o każdy szczegół. Jako agencja marketingu B2B poprowadzimy dla Twojej marki całościowe działania marketingowe.

Doradztwo marketingu B2B

Korzystając z konsultacji i doradztwa strategicznego masz możliwość szybko uzyskać podpowiedzi i rekomendację na tematy bieżących działań. Tę ofertę kierujemy do firm, które potrzebują doradztwa i wsparcia zewnętrznego działu marketingu.

Doradztwo sprzedażowe

Doradztwo sprzedażowe dla firm, które sprzedają w modelu B2B polega na analizowaniu rynku i poznawaniu potrzeb Klientów, na wsparciu w budowaniu procesów sprzedażowych, a także na budowaniu oferty opartej na właściwym systemie wartości. Musi on być spójny ze strategia biznesowa firmy, a marketing powinien dawać wsparcie sprzedaży. Dlatego warto te działania połączyć.